Start Polecane Hampshire ma czwarty najlepszy wynik kredytowy w UK

Hampshire ma czwarty najlepszy wynik kredytowy w UK

409
0

Nowe badania pokazują, że Hampshire ma czwartą najlepszą średnią ocenę wiarygodności kredytowej w kraju.

Według nowych badań Share to Buy, Hampshire ma czwartą najlepszą średnią zdolność kredytową w Wielkiej Brytanii, czyli 1236 z możliwych 1699, co stanowi ponad dwukrotność średniej krajowej wynoszącej 570.

Na południu znajduje się osiem z dziesięciu najlepszych obszarów w Wielkiej Brytanii z najwyższymi wynikami kredytowymi, w tym Dorset na trzecim miejscu z 1239 i Surrey z 1125.

Kilka czynników może wpływać na oceny wiarygodności kredytowej przez całe nasze życie, a rejestracja do głosowania jest pierwszym doskonałym krokiem w tym kierunku, ponieważ większość firm zajmujących się oceną wiarygodności kredytowej wykorzystuje to do potwierdzenia Twojej tożsamości i adresu.

Istnieją trzy sposoby, które mogą pozytywnie wpłynąć na ocenę naszej wiarygodności kredytowej: konfigurowanie poleceń zapłaty, jeśli to możliwe, ponieważ spójne, regularne płatności wyglądają dobrze na twoim profilu, utrzymywanie starszych kont, ponieważ brany jest pod uwagę średni wiek konta bankowego, i zasada, aby nie pożyczać więcej, niż możesz spłacić.