Start Imprezy Gunwharf Quays zmieni wkrótce część nabrzeża w bożonarodzeniową atrakcję

Gunwharf Quays zmieni wkrótce część nabrzeża w bożonarodzeniową atrakcję

1197
0

Pokryte śniegiem góry, gadające renifery i pociąg z dworcem kolejowym będą cześcią bożonarodzeniowej dekoracji w Gunwharf Quay. Odwiedzający centrum handlowe będą mogli podziwiać świąteczną atrakcję.

W przyszłym miesiącu część nadbrzeżnego centrum handlowego w Portsmouth zostanie przekształcona w tradycyjną wiktoriańską ulicę z kasą biletową i dworcem kolejowym. Po wejściu na platformę, klienci będą mogli usiąść w Gunwharf Express i cieszyć się symulowaną przejażdżką przez ośnieżone góry i lodowe krajobrazy, by dotrzeć do bieguna północnego. Tam będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i otrzymać prezent, zobaczyć jego rozmawiającego renifera i cieszyć się świątecznymi historiami i piosenkami w Warsztatach Elfów.

Dzieci będą mogły również wykonać świąteczną dekorację. Atrakcją będą żywi aktorzy, efekty wizualne i świąteczna muzyka.

Gunwharf Express zostanie otwarty w sobotę, 24 listopada i pozostanie czynny do Wigilii. Odwiedzający powinni rezerwować bilety z wyprzedzeniem. Bilety będą dostępne w sprzedaży od czwartku od godziny 9.00.

PoprzedniWiększość Brytyjczyków chce pozostania w Unii Europejskiej
NastępnyWięcej produktów bez daty przydatności do spożycia w Tesco