Start Imprezy Gunwharf Quays otwiera „spektakularny” pokaz świetlny

Gunwharf Quays otwiera „spektakularny” pokaz świetlny

847
0

Centrum handlowe w Portsmouth otworzyło swój bezpłatny pokaz świetlny dla publiczności. Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Gunwharf Quays i nawiązuje do tematu „Podróż zimą”.

Imponujący spektakl będzie widoczny do pięciu mil od miasta i będzie się składał z 60 świateł. Yvonne Clay, starszy menedżer ds. marketingu w Gunwharf Quays, powiedziała: „W tym roku wspieraliśmy pokaz sztucznych ogni podczas obchodów D-Day 75 w Southsea Common w miejsce naszej zwykłego pokazu fajerwerków na nabrzeżu. Z przyjemnością ogłaszam, że po raz pierwszy w tym roku będziemy gościć coś większego, lepszego i jaśniejszego, że spektakularnym pokazem świetlnym. Jest to idealny sposób, aby goście mogli świętować nadejście zimy z najbliższymi”.

Wieża Spinnaker i kanały również zostaną podświetlone podczas wydarzenia, a organizatorzy zalecają obejrzenie wydarzenia więcej niż raz, aby zobaczyć pokaz z różnych perspektyw. Program będzie się odbywał codziennie, od poniedziałku do czwartku o 17:00, 18:00, 19:00 i 20:00 a w piątek i sobotę o 18:00, 19:00, 20:00 i 21:00. Każdy program potrwa około ośmiu minut.

Pokazy zakończą się 23 listopada.

PoprzedniPartia Konserwatywna chce wprowadzić równe traktowanie wszystkich imigrantów
NastępnyDziesięć pojazdów celem wandali w jednej z dzielnic Southampton