Start Polecane Groźby pod adresem pracowników Rady Hampshire wzrosły o 16 proc.

Groźby pod adresem pracowników Rady Hampshire wzrosły o 16 proc.

480
0

Inżynierowie pracujący na drogach i chodnikach w Hampshire mówią, że są narażeni na słowne obelgi i groźby przemocy fizycznej.

Rada hrabstwa poinformowała o 16-procentowym wzroście liczby incydentów związanych z agresywnym zachowaniem wobec swoich pracowników.

Jeden z poszkodowanych powiedział, że ​​grożono mu po tym, jak zadzwonił do właściciela ziemskiego, aby omówić nieautoryzowane prace, które miały miejsce na drodze publicznej. Powiedział, że właściciel ziemski „w jednej chwili zmienił się z uprzejmego w niewiarygodnie agresywnego” rozmówcę. Starszy menedżer dodał: „Poszedłem na miejsce, aby zbadać nielegalne użytkowanie gruntów na autostradach. „Wyszedł mężczyzna, zobaczył mnie i zaczął mi grozić. Kiedy próbowałem odjechać, zablokował drogę”.

Rada hrabstwa wzywa ludzi do poszanowania pracowników dróg. Russell Oppenheimer, członek wykonawczy ds. operacji na autostradach, powiedział: „Byłem głęboko zszokowany ostatnimi doniesieniami, w których załogi padły ofiarą czyjejś frustracji i furii drogowej.”

„Nikt nie powinien być narażony na jakiekolwiek nadużycia lub groźby podczas ciężkiej pracy nad naprawą i utrzymaniem naszych autostrad i chodników.” „Każdy zasługuje na traktowanie z szacunkiem i bezpieczny powrót do domu”.

PoprzedniPodejrzany o zabójstwo parlamentarzysty przetrzymywany na mocy ustawy o terroryzmie
NastępnyMuzeum Brytyjskie wystawi „najstarszą mapę gwiazd” na świecie