Start Polecane Gonił samolot po pasie startowym

Gonił samolot po pasie startowym

1082
0

Spóźnienie się na samolot może przysporzyć nam wiele nerwów. Podczas gdy jedni będą szukać ukojenia w lotniskowym barze, inni wybiorą bardziej nietypowe metody. Ten mężczyzna wolał biec za samolotem po pasie startowym.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak mężczyzna, który spóźnił się na samolot linii Ryanair w Madrycie gonił maszynę.  Rzecznik hiszpańskiego lotniska potwierdził, że do zdarzenia doszło około 21:00 w piątek.

– To na pewno nie był terrorysta, ponieważ bezproblemowo przeszedł przez odprawę kontrolną.  Następnie musiał przedrzeć się przez wyjście pożarowe, gdy drzwi się otworzyły, udało mu się przedostać na pas startowy – mówił rzecznik. Pomimo alarmu, wszedł na pokład samolotu i poleciał na jedną z Wysp Kanaryjskich – Gran Canaria.

Jak donosi rzecznik, mężczyzna prawdopodobnie wybiegł na pas startowy, ponieważ nie zdążył na swój samolot. Po dotarciu na miejsce zorientował się, że wsiadł do złego samolotu. Na wyspach był przesłuchany przez policję, jednak ostatecznie został wypuszczony. Pasażera nadal czeka wysoka kara pieniężna.

Sprawę bada policja z Madrytu.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPagan Pride Summer Festival w Southampton
NastępnyPolka uratowała życie mężczyźnie z Bournemouth