Start Wiadomości Golizna i orgie. Festiwal seksu narobił zamieszania w angielskiej wiosce

Golizna i orgie. Festiwal seksu narobił zamieszania w angielskiej wiosce

2245
0

Mieszkańcy niewielkiego angielskiego miasteczka Flaxley są oburzeni po tym, jak w miniony weekend odbył się tam… trzydniowy festiwal seksu.

Na pierwszy rzut oka Swingfields 2015 ze swoimi niewielkimi namiotami i londyńskim autobusem na środku pola mogłoby przypominać miniaturową wersję festiwalu w Glastonbury. Myli się jednak ten, kto bierze imprezę za zlot fanów muzyki. Okazuje się bowiem, że Swingfields to wydarzenie organizowane przez i dla miłośników… wymiany partnerów seksualnych.

„Festiwal orgii” odbył się w maleńkiej angielskiej miejscowości w ten weekend. Jego lokalizacja przez długi czas była trzymana w tajemnicy, by zapewnić uczestnikom wydarzenia maksimum dyskrecji i bezpieczeństwa.

Do głównych atrakcji proponowanych gościom Swingfields należały min. koncerty, targi gadżetów erotycznych, warsztaty oraz… orgie. Nic więc dziwnego, że wiadomość o tym, co rozgrywa się na polach Flaxley rozniosła się po miasteczku w kilka godzin.

Na festiwal przybyło ok. 500 gości, którzy szybko popadli w niełaskę mieszkańców. „Nie spodziewaliśmy się tego, nikt nas nie ostrzegł” – mówi jeden z nich. „Raz poszliśmy pod bramę i poprosiliśmy, żeby przyciszyli muzykę. Ale kiedy zobaczyliśmy baner reklamowy z napisem ’3 to magiczna liczba’ i kilka bardzo pomysłowych ilustracji, dotarło do nas, że to co się dzieje nie ma nic wspólnego z imprezą muzyczną” – dodaje.

„Ta wstrętna zabawa zaszła za daleko. Fakt, że ludzie mogą przyjechać do naszej miejscowości i nie zważając na nas i nasze wartości zorganizować tutaj coś podobnego jest po prostu niesmaczny” – mówi inny mieszkaniec Flaxley.

Problemem okazało się jednak nie tylko zachowanie festiwalowiczów, ale i… ich stroje. Nie wszyscy goście imprezy dostosowali się bowiem do nakazu zakrywania genitaliów na terenie miasteczka festiwalowego. „Chodzili roznegliżowani. Na trawie znajdowaliśmy brudną bieliznę. To było kilkadziesiąt godzin piekła” – mówi mieszkanka Flaxley.

Pierwszy w historii festiwal Swingfields odbył się w 2013 roku. Poprzednie edycje wydarzenia zorganizowano w Worcestershire.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniDruga fala upałów na Wyspach. Padnie rekord ciepła
NastępnyZnana aktorka odwiedziła Hampshire