Start Polecane God’s House Tower w Southampton

God’s House Tower w Southampton

324
0

Centrum sztuki i dziedzictwa kulturowego w sercu starego miasta Southampton nie jest już tylko miejscem wycieczek szkolnych.

Od czasu remontu w 2019 roku, God’s House Tower (GHT) przy Town Quay Road został przekształcony w zabytek pełen fascynującej historii i sztuki.

Budynek powstał setki lat temu i od tego czasu miał wiele zastosowań, od konstrukcji obronnej po więzienie. Jednak teraz historia w murach GHT ożyła, oferując odwiedzającym wciągające wrażenia.

Hannah Preston, menedżerka miejsca, powiedziała: „Chcieliśmy zdywersyfikować GHT i uczynić z niego atrakcję XXI wieku. Chcieliśmy urozmaicić te historię Southampton i sprawić, by GHT odzwierciedlało klimat miasta, w którym żyjemy i ludzi, którzy tu mieszkają.

God’s Tower House został zamknięty wkrótce po ponownym otwarciu z powodu pandemii koronawirusa, ale to nie powstrzymało zespołu od dzielenia się historią miasta z mieszkańcami Southampton. Manager obiektu powiedziała: „W tym czasie oferowaliśmy kursy online, aby ludzie byli zaangażowani w budynek, nawet gdy był zamknięty. „Zaoferowaliśmy wiele kreatywnych kursów, aby utrzymać ludzi i budynki przy życiu. „Ludzie naprawdę chętnie korzystali z kursów online i dawało im to poczucie wspólnoty”.

Szereg osobistych kursów „kreatywnego dobrego samopoczucia”, w tym jesienny kurs ilustracji jest teraz w toku, wraz z nową wystawą. Wystawa Lucky Dip gromadzi nowe prace dziewięciu artystów z Southampton. Od muzyki po malarstwo, prace są oparte na szerokiej gamie pomysłów, procesów i praktyk.

PoprzedniGospodarstwa domowe dostaną 5000 £ na wymianę kotłów gazowych
NastępnyDepresja powodem trzech wizyt dziennie w miejskim oddziale pogotowia ratunkowego