Start Polecane Gama kolorów rozświetliła centrum handlowe w mieście

Gama kolorów rozświetliła centrum handlowe w mieście

482
0

Centrum handlowe Westquay odsłoniło unikalne dzieło sztuki stworzone przez lokalnego artystę Keva Mundaya w ramach GO! Southampton i Southampton City Council’s Southampton Street Art Project.

„Ptaki, łodzie i budynki” to 14-metrowe dzieło sztuki, które upamiętnia mieszkańców Southampton, środowisko i historię miasta. Mural został namalowany bezpośrednio na ścianie za pomocą akrylu i farby w sprayu.

Instalacja ma być skierowana do osób w każdym wieku i zawiera szereg lokalnych zabytków, aby wywołać poczucie obywatelskiej dumy i ducha wspólnoty w trudnych czasach dla wszystkich mieszkańców miasta.

Artysta Kev Munday dodał: „Na zapytanie, czy chcę stworzyć duży, ręcznie malowany mural w nowej części centrum handlowego Westquay, odpowiedź brzmiała oczywiście tak! „Planowałem to już od jakiegoś czasu i 14-metrowe dzieło sztuki będzie zawierało wiele odniesień do mieszkańców Southampton, zabytków, dzikiej przyrody i lokalnych atrakcji w moim śmiałym i żywym stylu graficznym. „Całość zostanie pomalowana ręcznie farbą w sprayu, akrylem i markerem i na stałe zagości w centrum handlowym.”

PoprzedniCovid-19: Pierwsza osoba w Wielkiej Brytanii otrzymała szczepionkę Pfizer
NastępnyWilliam i Kate chłodno przyjęci w Szkocji i Walii