Start Polecane Fotoradary średniej prędkości zamontowane na M3

Fotoradary średniej prędkości zamontowane na M3

741
0

Fotoradary ograniczające ruch do 50 mil na godzinę zostały zainstalowane na odcinku autostrady Hampshire, która przekształca się w kontrowersyjną inteligentną autostradę.

Highways England, potwierdziło, że fotoradary są instalowane na M3 między Winchester i Southampton, w trakcie trwających przygotowań do rozpoczęcia prac nad wielomilionową modernizacją. Według organizacji, prędkość będzie początkowo ograniczona do 50 mil na godzinę.

Prace mają kosztować 139 milionów funtów i uważa się, że zostaną zakończone w latach 2023-2024. Projekt połączy się z inteligentną autostradą na M27. Kamery będą zlokalizowane między węzłami 9 i 14 w obu kierunkach jesienią tego roku.

Kamery zostaną włączone dopiero po rozpoczęciu prac modernizacyjnych i będą miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom pracującym na autostradzie. Highways England zaprezentuje szczegółowy plan modernizacji autostrady 9-14 węzła M3 podczas szeregu wydarzeń informacyjnych w przyszłym miesiącu, do których obecnie się przygotowują.

PoprzedniPierwszy elektryczny autokar w UK odwiedził Southampton
NastępnyCoraz mniej lekarzy w Wielkiej Brytanii