szukam notariusz w southampton poooooomocy!!

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
elus77
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 11, 2014 2:36 pm

wt lut 11, 2014 2:44 pm

witam poszukuje notariusza w southampton lub w poblizu maz jest w southampton a ja potrzebuje pilnie potwierdzenia zgody na paszport corki dodam ze wszystko bede zalatwial w polsce bo my z corka jestesmy w kraju prosze o pomoc przepraszam ze nowy watek ale jestem nowa;)
milena26sc
Gość
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 2:13 pm

wt lut 11, 2014 4:37 pm

elus77 pisze:witam poszukuje notariusza w southampton lub w poblizu maz jest w southampton a ja potrzebuje pilnie potwierdzenia zgody na paszport corki dodam ze wszystko bede zalatwial w polsce bo my z corka jestesmy w kraju prosze o pomoc przepraszam ze nowy watek ale jestem nowa;)
[quote="elus77"


jest jeszcze opcja i masz sznse jesli sa jeszcze miejsca, w SOS polonia jest w dniach 14 i 15 podajze konsul w Southampton, mozna zadzwonic i sie dowiedziec i wyjasnic sytuacje ze chodzi tylko o zgode ojca na paszport ja tez mialam rok temu taki problem i dzieki konsulowi zalatwilam mialam szczescie ze bylo miejsce, forma jest do pobrania w internecie z tego co pamietam. powodzenia :)
elus77
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 11, 2014 2:36 pm

wt lut 11, 2014 4:59 pm

milena26sc pisze:
elus77 pisze:witam poszukuje notariusza w southampton lub w poblizu maz jest w southampton a ja potrzebuje pilnie potwierdzenia zgody na paszport corki dodam ze wszystko bede zalatwial w polsce bo my z corka jestesmy w kraju prosze o pomoc przepraszam ze nowy watek ale jestem nowa;)
[quote="elus77"


jest jeszcze opcja i masz sznse jesli sa jeszcze miejsca, w SOS polonia jest w dniach 14 i 15 podajze konsul w Southampton, mozna zadzwonic i sie dowiedziec i wyjasnic sytuacje ze chodzi tylko o zgode ojca na paszport ja tez mialam rok temu taki problem i dzieki konsulowi zalatwilam mialam szczescie ze bylo miejsce, forma jest do pobrania w internecie z tego co pamietam. powodzenia :)
Dziekuje wlasnie dotarlam juz do tej informacji mam nadzieje ze sie uda nie moge tylko wyslac tego sms bo mam jakis blad a maz jeszcze niestety spi bo pracuje na nocki ale mam nadzieje ze zaraz bedzie mogl wyslac a prosze mi powiedziec czy jemu beda potrzebne jakies dokumenty dziecka? bo ma tylko swoje dokumenty dzieki
milena26sc
Gość
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 2:13 pm

śr lut 12, 2014 12:21 am

zalatwialam to juz jakies 1,5 roku temu i nie zabardzo pamietam, mozliwe ze akt urodzenia dziecka chociaz, ale nie jestem pewna, napewno trzeba wziasc ze soba jeszcze swoj dokument i najpierw zaplacic na poczcie oplate za wlasnie zgode rodzica z tego co pamietam to jest ok 37 f + wziasc ze soba juz do konsula ok 7 f za oplate wysylkowa gdzie wysla papier podbity z londynu do miejsca zamieszkania meza, warto jeszcze isc osobiscie do SOS-u i przedstawic swoja sytuacje ze chodzi tylko o zgode, i poprosic o druk zgody rodzica na paszport i podadza nazwe instytucji gdzie tzreba wyslac pieniadze za ten papier, ale pierwsze co tzreba zrobic to dostac sie na liste do konsula to jest najwazniejsze wiec zycze powodzonka bo czasu juz nie wiele :)
milena26sc
Gość
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 2:13 pm

śr lut 12, 2014 12:45 am

konsul jest najlepszym rozwiazaniem, notariusz rowniez ale bez jednej najwazniejszej pieczatki ktora potwierdza z tego co wiem jego samego czyli pieczatka ''Apostille'' , dokument od notariusza bedzie tylko wazny z ta pieczatka w Polsce.
ODPOWIEDZ