Chętnie poznam innych malarzy, rysowników etc.

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Kawa
Gość
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 22, 2008 4:31 am
Lokalizacja: SO16

sob sie 24, 2013 5:38 am

Spędzanie czasu przy sztalugach czy książkach jest wspaniałe, ale czasami ciężko znaleźć kogokolwiek, z kim można na ten temat porozmawiać i podzielić się wiedzą, planami, spostrzeżeniami albo zapytać o radę.
Wiesz kto to Degas albo Gaugin? Nie mylisz Leonarda da Vinci z Rafaelem? Wiesz co to gwasz i czym rózni się biel tytanowa od ołowianej?
Mój czas ze sztuką zawsze był czasem spędzanym tylko z nią, ale czy nie wspaniale byłoby mieć kogoś u boku idąc do galerii? Albo oglądając filmy o artystach, na których inny człowiek się zanudzi?
Jeżeli w jakikolwiek sposób jest to również twój problem, napisz! To nic zobowiązującego, a zyskasz kontakt z innym artystą, gdyby kiedyś naszła cię samotność wśród ludzi.
Mam dwadzieścia parę lat, ale Twój wiek nie ma dla mnie wielkiego znaczenia - jeśli jesteś młodszy, musisz być emocjonalnie dojrzały, jeśli jesteś dużo starszy - młody duchem ;-)
Salvador
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 31, 2013 8:08 am

sob sie 31, 2013 8:22 am

Witam,widze ze jest male zainteresowanie odnosnie Twojego postu,a to nawet dobrze :) Powiem tak,bede szczery,jestem malarzem-artysta od dziecinstwa,ale skrytym w sobie,co do znanych nazwisk ktore wymienilas nie jestem az tak bardzo w temacie,jakos nie przykladalem do tego zbytnio uwagi:/ Fakt ludzie uzdolnieni jak my sa wrazliwi na otoczenie i masz racje,dopada samotnosc.Jestem niewiele starszy,ale duchem czuje sie wciaz mlodo,czasami az za mlodo :p Jesli miala bys ochote poznac sie blizej czekam na odp.Pozdrawiam.Salvador
Ka_de
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 11:04 pm

pn wrz 23, 2013 11:15 pm

Cześć, nie jestem wprawdzie malarzem, ale uwielbiam sztukę i znam wymienionych przez Ciebie artystów.
Lubię zwłaszcza włoski renesans choć Van Gogh'iem też nie pogardzę :)

Chętnie poznałbym kogoś z kim pogadać o sztuce, daj znać jeśli jesteś ciągle zainteresowany. Pozdrawiam, Kamil
Kawa
Gość
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 22, 2008 4:31 am
Lokalizacja: SO16

śr wrz 25, 2013 7:26 am

Widzę, że mamy jednego teoretyka i jednego praktyka - nie jest źle! Wysłałam do was prywatne wiadomości.
ODPOWIEDZ