Czy jest tu ktoś planujący powiększyć rodzinę?

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob mar 17, 2007 8:20 pm

Gratulacje :)

teraz sie zacznie ...;)
Życze czystych pieluch, wesolego zabkowania, umiechnietego Malca oraz szczesliwych i dumnych rodzicow :)
Robsol

ndz mar 18, 2007 1:24 am

Dzieki!!!!!!
Narazie jest spoko!!!!!!!!
je i spi malo placze tylko jak go kapie. Bo zimno mu jest.
Fajnie byc tatkiem. Niemoge sie doczekac jak bedzie wiekszy i pogadac bedzie mozna>.
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

pn mar 26, 2007 10:33 am

Ja już z Robsolem rozmawiałam, ale chcialam mu jeszcze raz, oficjalnie pogratulować :lol: Będzie dobrze, zobaczysz! Trochę pocierpicie razem, ale zwróci się to Wam tak, że zapomnisz o bezsennych nocach.
Buziaki dla Synka!! :D

A ja nadal szukam kogoś, kto podobnie jak ja - spodziewa się malucha 8) Będzie raźniej!
GG: 3232456
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pn mar 26, 2007 9:30 pm

Ja sie wprawdzie nie spodziewam, ale mam 6-miesieczna coreczke. Moze byc?
KONIK78
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 07, 2006 9:46 pm
Lokalizacja: POLIGON YO

pn mar 26, 2007 9:37 pm

chlopie to SERDECZNE GRATULACJE to dowodzi ze sa szczesliwi ludzie.
P.S.ja sie doprosic niemoga polowy mojej,jeszcze raz zdrowia
Robsol

pn mar 26, 2007 9:59 pm

Moze za malo prosisz. :lol:
Musisz sie bardziej starac a jak po dobroci niebedzie chciala to biez sila :twisted: ,ale pod jednym warunkiem ze jestes pewien ze chcesz!!! :!: :!: :!: A ona jak nie chce to powiedz zeby ci urodzila a ty sam wychowasz, a jak juz urodzi to sie wszystko zmieni :lol: i bedziesz musial sie prosic zeby ponosic na raczkach albo pojsc na spacer. Dzieci sa kochane, moj synek ma dopiero 10 dni a ja juz bawic bym sie chcial.
A narazie tylko pieluchy zmieniam :evil: :lol: :D .
Zycze powodzenia.
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

wt mar 27, 2007 2:10 pm

pauli -
jeśli masz gg, to zapraszam, (3232456), pogadamy. Chętnie się dowiem, jak przechodzilas to wszystko. :)
GG: 3232456
bajkamrowa
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: czw mar 01, 2007 4:57 pm

śr mar 28, 2007 5:33 pm

no ja tez serdecznie gratuluje dzieciaczka!! ja wlasnie czekam na swojego, jakos juz powinien wyskoczyc chociaz termin za 2 tygodnie!!! tez ma byc chlopak!! moze beda razem grac w pilke heh pozdrawiam :D
KONIK78
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 07, 2006 9:46 pm
Lokalizacja: POLIGON YO

śr mar 28, 2007 6:35 pm

chlopie az mi sie lez w oku zakrecila,postaram sie to jednak jeszxze wypersladowac,ale i tak dzieki za podpowiec,bede z tym tematwm na bierzaco informowal.pozdrawiam i najlepszego
Robsol

śr mar 28, 2007 7:40 pm

Konik nie zalamuj sie jakos to bedzie. Ja zanim doszedlem do tego etapu minelo 14 wiosenek. Bywalo roznie raz lepiej raz gorzej. Czasami przychodza ci do glowy mysli ze to niebyl najlepszy wybor w twoim zyciu, ale zawsze mozna sie pocieszac ze moglo byc gozej.

To jest nas 2, a do druzyny pilkarskiej brakuje jeszcze paru chlopa, to niech ktos jeszcze dorobi bo skladu nie bedzie!!

Wszystkim Tatusiom I Mamusia zdrowka zycze.

Ps. Moj maly puki co jest spokojny, tylko raz dal koncert swojej sily w nocy. Ale po ostrym bujaniu zapadl w spiaczke do 6 rano, dopuki go wilgoc w pampersie nie zbudzila.
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pn kwie 02, 2007 4:52 pm

iwosial sprawdz poczte :)
kama
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:38 pm

czw kwie 05, 2007 9:47 pm

Hej mam na imię Kamila i również spodziewam się dzieciątka :) Właśnie dziś byłam u położnej i miałam przyjemność wysłuchania bicia serduszka :) a za 2 tyg poznamy już płeć :) jestem bardzo ciekawa co to za Kinder Niespodzianka mieści się w moim brzuszku :) wprawdzie jest Nam to obojętne , gdyż to pierwsze Nasze dzieciątko :) najważniejsze żeby tylko było zdrowe jak rybka i dostało 10 ptk w skali Apgar. Póki co pozdrawiam wszystkie "CIĘŻARÓWKI"z tego forum !
Kama
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz kwie 08, 2007 1:52 am

Cholerka .... a ja w dalszym ciągu tego materiału genetycznego szukam :shock: moze by tak in vitro ! ;) ostatnio miewam sny o moim Cudeńku :roll: a jak na ulicy zobacze jakies maleństwo .... dreszcze ! :( nie zdawalam sobie sprawy jak wielkie jest uczucie macierzyńskie .. ono odzywa sie co jakiś czas ... hmm zawsze odkładałam plany by mieć dziecko, ale ostatnio to się nasila by je mieć ,,już'' ...co odstrasza materiały na tatuśka ;)... i takie błędne koło powstaje... ach te hormony ... hmm no cóż baby tak mają ... Najważniejsze to pozytywne myślenie .... może jutro ktoś mi podrzuci swoja pociechę i po dwoch godzinach będę miała dosyć ;)


dzisiaj skonczylam 26 lat :) hmm mam jeszcze ,,na oko'' 9 lat przy dobrych wiatrach ;)
Pozdrawiam Mamuśki i Tatuśki
Robsol

ndz kwie 08, 2007 12:09 pm

:lol: jAK CHCESZ I MASZ ODWAGE TO PODJAC SIE TEGO ZADANIA TO MAM DO WYBORU 7 LAT, 2.5 LAT, 3 TYG. :lol:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz kwie 08, 2007 6:53 pm

Jejku Robsol dzieki wielkie ;) ... wybieram to, ktore najdluzej spi ;)
ODPOWIEDZ