Mama do pracy, a co z dzieckiem?

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

pt cze 20, 2008 12:46 pm

Lordshill ew. Shirley :)
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt cze 20, 2008 1:41 pm

Nio to Lordshill, Childminder& nursery:
tutaj
Shirley:
tutaj
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
BERGAMOTKA
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob lip 12, 2008 9:49 am
Lokalizacja: eastleigh

sob lip 12, 2008 9:57 am

czesc, tez jestem mama. Moja corcia skonczyla 6 miesiecy. Skonczyl sie zasilek maciezynski i czas wrocic do pracy. Boje sie zostawic dziecko z kimkolwiek, z reszta, na przedszkole czy opiekunke chyba bym nawet nie zarobila. Zdecydowalam sie na prace kilka godzin dziennie kiedy moj maz jest w domu, on na rano-ja na popoludnie i odwrotnie. Zaczynam w poniedzialek ale strasznie boje sie jak to bedzie-boje sie zmeczenia fizycznego, ze nie dam rady. teraz jestem w domu z mala a czesto padam na pysk na lysine ;-) jak mawiala moja babcia. Ale chcialabym jednoczesnie skonczyc jakis kurs, dostac w koncu "normalna" prace i od czasu do czasu widywac wlasnego meza... Ktoras z Was "oddala" pod opieke child mindera lub nursery tak male dziecko? Czy moze lepiej poszukac polskiej emerytki? Chociaz ja nie mam zaufania do "obcych", balabym sie zostawic tak male dziecko...
...
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

sob lip 12, 2008 1:56 pm

Ja poszlam do pracy troche pozniej, bo mala miala okolo roku, takze tu duzo ci nie pomoge :wink: . Wolalabym nursery albo childminder niz emerytke, z tego wzgledu, ze to sa ludzie przygotowani do pracy z dziecmi; poza tem emerytka by za Natalia po prostu nie nadazyla :lol: .Co do strachu przed zostawieniem dziecka z 'obcymi', moze sie po prostu umow z kilkoma childminderkami( jak sie ladnie spolszczylo, co?) i zobacz jak to wyglada od srodka, podobnie z nursery. I moze sie okaze, ze nie taki diabel straszny :twisted: .
A rade penie dasz, tylko musisz sie z mezem obowiazkami podzielic :)
Powodzenia :)
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
ODPOWIEDZ