Poszukiwanie grafika komputerowego

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pt wrz 30, 2011 12:11 am

Czesc.

Zamieszczam ten termat tu a nie w ogloszeniach z premedytacja, bo nie szukam kogos by zatrudnic ani uczyc a raczej znalezc poprzez polecenie.
Tak wiec jak w temacie potrzebuje podpowiedzi jak znalezc znajacego sie na html grafika komputerowego.

Mam dwa dosc male projekty do zrealizowania i szukam grafika, ktory ma to cos. Na stronach freelance'owych ceny sa dosc smiale a ja dopiero zaczynam.
Jesli wiecie jak takiego kogos znalezc lub znacie osobiscie fachowca piszcie na monterson@gmail.com.

Z gory wielkie dzieki.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt wrz 30, 2011 7:57 am

potrzebuje podpowiedzi jak znalezc znajacego sie na html grafika komputerowego.
Natenczas szukasz kogoś kto robi strony internetowe w html'u czy szukasz grafika bo to są dwie różne sprawy, a może szukasz grafika który buduje strony internetowe?

Pozatym HTML to są podstawy robienia stron internetowych więc to już potrafią dzieci w podstawówkach teraz używa się już bardziej zaawansowanych języków jak PHP, XHTML, JAVA SCRIPT, MySQL etc.
Pozdrawiam
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pt wrz 30, 2011 6:47 pm

Wiesz. Ja bylem pewien, ze sie pierwszy odezwiesz, ale nie smialem ponownie prosic o pomoc.

Szukam kogos, kto zrobi mi ladna grafike lacznie z prostym kodem html jako wyglad aukcji na eBayu.
Nieszukam natomiast rzeszy ludzi, ktorzy cos tam gdzies kiedys - co zasypie mi znowu skrzynke.
Cokolwiek dasz w ogloszeniach, ludzie sa tak rzadni pracy ze nawet rzeznicy sie zglaszaja odziwo, a mnie chodzi o osobe ktora bez wielu zbednych pytan skromnie i fachowo zrobi mi fajny wyglad aukcji oczywiscie nie za Bog zaplac.

Reasumujac nie szukam goscia typu "jo, jo, jo - sie zrobi" ale mola internetowego ktory lapie idee w locie i dazy do samorozwoju.
Naprawde zalezy mi na osobie, ktorej moge ufac pod wzgledem kodu i grafiki, a teraz o to ciezko, bo kazdy zaczyna rozmowe o tym ile zarobi.
Ufam, ze wiesz o co mi chodzi.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pt wrz 30, 2011 6:55 pm

Ja mam swoje portfolio na dobrej domenie, zrobienie tego zajelo mi jakas godzinke i bylo dziecinnie proste. Takze polecam w ogole sprobowac podejsc samemu do tematu, bo masz tam nieokreslony wrecz wybor, a jest za darmo. Oczywiscie mozna placic abonament ktory nie jest wcale drogi i miec inny niz proponowany adress oraz brak reklam. Tak tylko proponuje:)
ODPOWIEDZ