Tatuaż

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

śr lip 06, 2011 9:20 pm

Witam szukam kogoś kto wie bądź zna kogoś kto profesjonalnie zajmuje się wykonywaniem tatuaży najlepiej zęby był to ktoś kto mówi w języku polskim... za każda poradę z góry serdeczne THX PzDR.
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 07, 2011 10:11 am

Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

czw lip 07, 2011 7:56 pm

O widzę za zapomniałem dodać chodzi mi o miasto Southampton wyłącznie (chce zrobić sobie tatuaż i szukam jakiegoś polaka który potrafi profesjonalnie dziarac ) tyle PzDR.
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 07, 2011 10:28 pm

zapomniałeś dodać za darmo lub igłą, bo studiów tatuażu tu jest pod dostatkiem
a jak chcesz porady lub...
czego Ty właściwie chcesz ?
Tego dowiesz się od tego gościa. Robił kiedyś tatuaże u mnie w domu, teraz siedzi w Łodzi
może Ci doradzić lub dobrać wzór a sam tatuaż możesz możesz zrobić w którym chcesz salonie.
za kilka dni powinienem mieć mój katalog na cd od niego ale możesz również znaleźć coś w necie
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 07, 2011 11:37 pm

całkiem niedaleko (rzut beretem przez wodę) pracuje od kilkunastu lat jego (Mikiego) młodszy brat (Marek Michnowicz) który jak do niego napiszesz
http://www.fineline-tattoo-middelburg.nl/contact.html
też Ci na pewno doradzi co i jak ale najlepiej idź do studia-tatto bo na szamakach-dziarakach to tylko sobie ciało zepsujesz a i o infekcje nie trudno lub też dziara razem ze strupem odejdzie.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pt lip 08, 2011 12:38 am

oto Marek.M.
Załączniki
marek michnowicz.jpg
marek michnowicz.jpg (119.69 KiB) Przejrzano 15167 razy
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

pt lip 08, 2011 6:45 pm

Hmmm THX za pomoc :D ale i tak nie do końca się zrozumieliśmy może dla tego ze to ja złe napisałem...
Wiem co chce se wydziabac nie mam zamiaru oszczędzać na tym bo chce mieć to porządnie zrobione a nie wysrane z dupy jakieś.
Pytanie brzmi tak... czy wie ktoś gdzie znajduje się w Southampton polskie studio tatuażu ? ewentualnie czy jakiś polak pracuje w studio tatuażu ponieważ nie jest język angielski moja mocna strona a mam kilka życzeń do wykonania owego tatuażu
:roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pt lip 08, 2011 6:59 pm

niestety nie znam polaków w tutejszych studiach ale tatuator z wieloletnim doświadczeniem sam wie jak najlepiej zrobić tatuaż, w końcu to jego wizytówka i reklama. przejdź się po studiach i popatrz kto jakie dziary robi, możesz się również zapytać czy "spik polisz?" możesz się zdziwić ile osób w tym mieście mówi po polsku, nawet murzyni. a konkretnie o co Ci chodzi, o jaki tatuaż i w jakim miejscu? kolorowy cz tribal?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

pt lip 08, 2011 7:15 pm

Mam zamiar zrobić sobie napis w języku łacińskim ale nie taki zwykły napis zwykła czcionka ala gotyk czy coś w tym rodzaju mam już upatrzona czcionkę tylko ze chciał był wplatać w to kilka delikatnych motywów. Napis ma byc odbiciem lustrzanym tak aby było go można odczytać stojąc na przeciw lustra, Ma się zaczynać na obręczy barkowej lecieć wzdłuż obojczyka i kończący się przy szyji pewne motywy z napisu maja wchodzić delikatnie na szyje... Wiedz widzisz ciężko było by mi to wytłumaczyć angolowi :|
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

wt lip 12, 2011 10:15 am

będziemy sobie tłumaczyć i tłumaczyć a mieszkamy obok siebie. jestem z bitterne, może się spotkamy i pogadamy, tu też jest przecież studio tatuażu.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

wt lip 12, 2011 9:55 pm

No i to pomysł z jajem jest :D tylko ze bitterne jest spore ja koczuje w rejonie bitterne park
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

śr lip 13, 2011 3:41 pm

3 mile ode mnie
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

śr lip 13, 2011 6:56 pm

A no to jest kawałek ale dla chcącego nic trudnego :D
Obrazek
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 14, 2011 11:16 am

dla chcącego? wczoraj zrobiłem 9 mil na piechotę bo nikt się na stopa nie zatrzymał, a musiałem wracać bo pracy nie było. Padłem i wstałem dopiero dzisiaj. Siostra zabrała rower, a Ty jak sądzę też w pracy teraz jesteś. Sprawdzałem w Studiu tatuażu na Bitterne czy mówią po polsku, niestety nie. A polityka firmy nie pozwala jej powiedzieć czy w innym studiu mówią. Śmiem jednak twierdzić że trzeba sprawdzić wszystkie, wtedy będzie wiadomo na pewno.
Jeśli wiesz co chcesz to przecież sam możesz zrobić projekt potem go sfotografować i pokazać o co Ci chodzi. Projekt drukujesz z kompa (wystarczy do tego zwykły PAINT z windowsa) na papier potem odrysowujesz na kalkę techniczną potem odbijasz na skórę.
jak nie wiesz o czym ja do ciebie rozmawiam, to napisz mi tekst jaki chcesz, podaj długość i szerokość a ja Ci go przygotuje i odeślę odrysować na kalkę (nawet przez kalkę) pewnie potrafisz. kalka techniczna to ta biała, na to kalkę niebieską, na to wydrukowany projekt, żeby ci było łatwiej odwróciłem Ci czcionkę tak jak chciałeś.
Załączniki
Najprostszy będzie ten
Najprostszy będzie ten
gotyk_poszarpany_map.png (14.88 KiB) Przejrzano 15109 razy
lub ten do projektu
lub ten do projektu
gotyk_mirror.jpg (121.2 KiB) Przejrzano 15109 razy
ale pewnie o taki Ci chodzi
ale pewnie o taki Ci chodzi
gotyk_preview.gif (120.24 KiB) Przejrzano 15109 razy
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Tomash-one
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr maja 11, 2011 5:33 pm
Lokalizacja: Southampton / Bitterne

czw lip 14, 2011 9:01 pm

O chłopie to żeś się trochę naprodukował trochę nie potrzebnie ale wielkie THX
Jeśli chodzi o robię nie grafiki na kopie jak i o rysunek na zwykłej kartce papieru to mam to dobrze ograniete :D jesli chodzi o paint to tego syfu nie tykam wole PS cs3 bądź Gimp-usia hehe. A jeśli chodzi o ten cały projekt to ja już gotowy mogę przynieść do studia tylko ze tu zaczynają się moje schody czyli bariera językowa muszę się dokładnie dowiedzieć co jak gdzie i co mi doradzi gość czy tam nawet się zapyta jaki tusz chce bądź coś jeszcze innego nie wiem bo to biedzie moja pierwsza dziara. A z moim obecnym poziomem jeżyka angielskiego to ja se mogę iść na zakupy do tescco ^^
Ale stary naprawdę dzięki za taki zaangażowanie w tej sprawie. :mrgreen:
A co do spacerków to już nie są mi obce :D ostatnio w upojnym stanie zrobiłem sobie spacer na millbrook i z powrotem z buta hahah wiedz znam ten ból :D (wiec jak by co mozna sie gdzies skumac spic jakies bro o obgadac co nieco konkretniej :wink: )
Obrazek
ODPOWIEDZ