NATWEST-PKO KONIEC WSPÓŁPRACY

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
biagio
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 04, 2010 6:17 pm

śr cze 09, 2010 8:27 pm

Jak juz wiadomo natwest zerwal umowe z pko i niestety nie ma juz wysylania piniedzy za free ,telefonicznie nie da sie nic zalatwic trzeba sie pofatygowac do banku i i za wyslanie w standardzie( koło 5 dni) placimy 20Ł, czy ktos moze wie lepszy system wysylania bez wychodzenia z domu najlepiej na pko? Tesco tymczasowo nie dokonuje przelewow a szkoda bo wydawalo sie bardzo prosto.
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

pt cze 11, 2010 7:47 pm

i tu sie mylisz, poniewaz wciaz mozna wysylac pieniadze do PL tyle ze przy uzyciu odpowiedniej aplikacji w telefonie - aplikacji bankowej i ciagle za free :)
Pozdr
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
biagio
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 04, 2010 6:17 pm

sob cze 12, 2010 7:55 am

co masz na mysli aplikcja w telefonie bo kompletnie mnie teraz rozwaliłes jak ostatnio rozmawiałem z natwestem co wyczułem wieeeelka niewiedze
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob cze 12, 2010 8:30 am

biagio pisze:Jak juz wiadomo natwest zerwal umowe z pko i niestety nie ma juz wysylania piniedzy za free ,telefonicznie nie da sie nic zalatwic trzeba sie pofatygowac do banku i i za wyslanie w standardzie( koło 5 dni) placimy 20Ł, czy ktos moze wie lepszy system wysylania bez wychodzenia z domu najlepiej na pko? Tesco tymczasowo nie dokonuje przelewow a szkoda bo wydawalo sie bardzo prosto.
Nie wiem czy ta informacja jest potwierdzona bo na stronie banku nadal znajduje sie odnosnik do pliku pdf z reklama i aplikacja wniosku o zalozeniu rachunku polaczonego, nadal pisza o darmowych przelewach tylko zaznaczaja wyraznie ,ze nadal istnieja oplaty wysokosci 3% kosztow przelewu w wymianie miedzywalutowej.
Ja osobiscie nie mam rachunku w tym banku moze napisze ktos cos wiecej...
Obrazek
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

sob cze 12, 2010 1:44 pm

aplikacja w telefonie sciagnieta przy pomocy strony natwest
zajrzyj na stronke i gdzies jest odnosnik do mobile
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
biagio
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 04, 2010 6:17 pm

sob cze 12, 2010 7:25 pm

rozejrze sie dzieki
ODPOWIEDZ