Sushi w Southampton

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yano
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:27 pm

pn sie 10, 2009 8:22 pm

Witajcie.

Czy może mi ktoś polecić miejsce gdzie podają sushi?Chciałbym zabrać swoją partnerkę by pokosztować tej potrawy,ale nie wiem gdzie się udać. Może to wstyd,ale nigdy jeszcze nie jadłem sushi. Proszę więc kogoś kto się zna o kilka wskazówek,co zamówić na początek i jak to jeść.
Nie urodziłem się po to by być bogatym, urodziłem się po to by być dobrym.
Wujek Kazek

pn sie 10, 2009 8:55 pm

Komban-wa Yano-san!

Ta tym froncie So'ton leży na całej linii :cry: Przy totalnym potopie rozmaitej klasy jadłodajni z kuchnią orientalną (chińska, tajska, tudzież wietnamska) restauracji japońskich niestety niemal brak. Jest jednak dla Ciebie promyk nadziei kryjący się pod głęboko filozoficzną nazwą ZEN. I nie ma co tu długo medytować, wystarczy zerknąć na całkiem zachęcającą stronkę tgo lokalu: http://www.zensouthampton.com/

Ceny wyświetlają się po wybraniu opcji "order online", a dodatkową zaletą uprzedniego przestudiowania menu jest to, że można się w tych wszystkich potrawach rozeznać przed pójściem do restauracji i wiedzieć co się chce zamówić :)

Saionara!
Awatar użytkownika
Yano
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:27 pm

pn sie 10, 2009 9:03 pm

Dzięki bardzo.Patrząc na zdjęcia tych potraw aż się w głowie kręci :lol: , co tu wybrać?
Wybiorę się więc ,któregoś wieczoru na buffet,i popróbuję małe co nieco.
Dzięki Wujek Kazek!!!
Nie urodziłem się po to by być bogatym, urodziłem się po to by być dobrym.
monika99

pn kwie 19, 2010 9:06 pm

koniciła

potrzeba matką wynalazków... ;)

jakies 2 lata temu skosztowałam sushi i .. zakochałam się w mak-ach i nigiri ;) niestety w polsce zestaw dla 2 żarłoków jest ciut zaporowy cenowo więc poprosiłam o prezencik na urodziny.. porządny nóż do sushi i zestaw startowy.. od tamtej pory sushi robię sama.. nie używam świeżego łososia tylko wedzonego ( wg mnie - bezpieczniej)..

uwierzcie, panowie, żadny wyczyn.. po 2-3 podejściach nauczycie się zawijać ryż i dodatki w cieniusi płatek wodorostów :)
Awatar użytkownika
Wierzba
Gość
Posty: 17
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 10:00 pm

pt kwie 23, 2010 8:54 am

Polecam Old Town Kitchen na Eastreet:

http://www.oldtownkitchen.co.uk/

Z dostawa do domu nawet :)
Siostra
Zaczyna Działać
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 8:11 pm

ndz kwie 25, 2010 5:52 pm

w West Quay na gorze otworzyli bar sushi. jak tylko zasmakowalam tego wynalazku to sie zakochalam. Mark&Spenser on tez sprzedaja pyszne sushi. polecam :)
ODPOWIEDZ