Gdzie potrzebują ludzi do pracy?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
Sajmonius
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 1:23 pm

pt wrz 04, 2009 2:35 pm

Wlasnie u mnie troche kiepsko z jezykiem jest :/.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 04, 2009 4:10 pm

Wiem, że tej agencji się nie poleca, mają nawet swój własny kącik w dziale ,,czarna lista'' ale jak pracy potrzeba to wszystko się bierze.
cytuję piękne ogłoszenie ze strony głównej:
PRACA NA KWIATACH
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT W AGENCJI RFC,
PRACA NA KWIATACH - ROBIENIE BUKIETOW.
PILNE !!!!!!!!!!!!!!!
tel. 02380226644
dorota@rfcsolution.com
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Sajmonius
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 1:23 pm

pt wrz 04, 2009 4:45 pm

Z tego co wiem to jest tylko praca dla dziewczyn ;/
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 04, 2009 11:35 pm

Ponadto szukajcie w dziale ogloszenia na glownej stronie Sotland.pl, warto tez zwyczajnie podzwonic po agencjach - spis jest na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt wrz 04, 2009 11:41 pm

Sajmonius pisze:Z tego co wiem to jest tylko praca dla dziewczyn ;/
A dlaczego dla dziewczyn? Toz stoi jak byk robienie bukietow, a nie ukladanie kobieca raczka :roll:
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob wrz 05, 2009 1:09 am

Ja jeszcze dodam,ze mam kolezanke , ktora tam pracowala i wcale to nie bylo tak romanycznie i lekkuchno, bukiety masz juz z gory zaplanowane i szeroka dlon tym bardziej sie przydaje, gdy trzeba taki 'wiechec' utrzymac, ponadto ta praca odbywa sie na farmach, tak wiec pewnie sie przyda dodatkowa praca rak.
P.S Pracuje tam sporo Polakow tak wiec...
Obrazek
nicia82
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 20, 2009 4:58 pm
Lokalizacja: Małopolska/southampton

ndz wrz 06, 2009 9:58 am

Agencja The Works Stafiing Solutions, adres w poście o spisie agencji.
Sajmonius
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 1:23 pm

pn wrz 07, 2009 12:45 pm

[/quote]
A dlaczego dla dziewczyn? Toz stoi jak byk robienie bukietow, a nie ukladanie kobieca raczka :roll:[/quote]


To juz nie mnie sie pytaj dlaczego dziewczyny. Mezczyzni tam tylko skladaja pudelka i wywarza na chlodnie gotowe bukiety. malo jaki mezczyzna robi tam bukiety. :twisted:
Bratvirusa
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 10:50 am
Lokalizacja: Polska

ndz paź 11, 2009 12:27 pm

Witam, ja tez rozgladam się za praca , co prawda mieszkam aktualnie w Polsce ale mógłbym wyjechac do UK najlepiej southampton . Jestem spawaczem ,mam całkiem nie złe papiery spawalnicze , Certyfikat SLV Niemieckie, jesli ktoś słyszałby o pracy jako spawacz proszę o kontakt , dzięki z góry pozdrawiam

Bratvirusa! :evil:
.. "Bratvirusa" ..
Awatar użytkownika
peyot
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:37 am
Lokalizacja: Swiat

wt paź 13, 2009 12:10 am

Bratvirusa pisze:Witam, ja tez rozgladam się za praca , co prawda mieszkam aktualnie w Polsce - raczej chyba trzeba byc na miejscu aby znalesc jaka kolwiek prace bo tu szuka duze grono ludzi pracy

ale mógłbym wyjechac do UK najlepiej southampton. - wiec na co czekasz gadac mozna duzo lecz malo robic

Jestem spawaczem ,mam całkiem nie złe papiery spawalnicze , Certyfikat SLV Niemieckie - ten certefikat tutaj sobie wsadz wiesz gdzie?? Oni chca angielskie certefikaty
-d(^_^)b-
Żyje / Czuje / Widzę
Awatar użytkownika
peyot
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:37 am
Lokalizacja: Swiat

wt paź 13, 2009 12:18 am

A co do tematu pracy jestem z wyksztalcenia ogrodnikiem i RFC wie o tym a nie odezwalo sie do mnie:P
tydzien temu bylem u nich
-d(^_^)b-
Żyje / Czuje / Widzę
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt paź 13, 2009 12:37 am

peyot pisze:
Bratvirusa pisze:Witam, ja tez rozgladam się za praca , co prawda mieszkam aktualnie w Polsce - raczej chyba trzeba byc na miejscu aby znalesc jaka kolwiek prace bo tu szuka duze grono ludzi pracy

ale mógłbym wyjechac do UK najlepiej southampton. - wiec na co czekasz gadac mozna duzo lecz malo robic

Jestem spawaczem ,mam całkiem nie złe papiery spawalnicze , Certyfikat SLV Niemieckie - ten certefikat tutaj sobie wsadz wiesz gdzie?? Oni chca angielskie certefikaty

peyot niemasz racji jeśli chodzi o ten certyfikat spawacza, bo to jest certyfikat miedzynarodowy i jak najbardziej wszędzie jest akceptowany w całej UE

niewiem skąd u ciebie takie wiadomości, kiedy twoja branża to ogrodnictwo, weż zrób bukiecik sobie najlepiej.
:D :D :D :D :D, a bratvirusa wyspawa dla Ciebie donice z drutu oki :D :D :D
Awatar użytkownika
peyot
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:37 am
Lokalizacja: Swiat

wt paź 13, 2009 12:30 pm

a niech sobie spawa co chce czy to bedzie donica czy transport do UK
niech przyjedzie z certefikatem to sie przekona znam kolesia ktory tak przyjechal z certefikatem na UE i tutaj musial sabie robic
-d(^_^)b-
Żyje / Czuje / Widzę
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

wt paź 13, 2009 8:39 pm

peyot pisze:a niech sobie spawa co chce czy to bedzie donica czy transport do UK
niech przyjedzie z certefikatem to sie przekona znam kolesia ktory tak przyjechal z certefikatem na UE i tutaj musial sabie robic
To ze znasz jednego kolesia ktoremu sie nie udalo nie znaczy ze problem mozesz generalizowac i twierdzic ze wiesz o tym wszystko. nie znasz dokladnie okolicznosci jak to bylo. Moze wina lezy po stronie pracodawcy. czy twoj kolega probowal w jakiejs agencji i go odeslali z kwitkiem czy powiedzial ze ten certyfikat mu tutaj na nic po rozeznaniu rynku pracy i kontakcie z 30 firmami czy kontraktorami ? to tez jest roznica. a slyszales o firmach z uk ktore prowadza rekrutacje pracownikow (spawaczy jak najbardziej) w innych krajach, np polsce ?? taki stefan czy zenon nigdy nie byli za granica, maja papiery porobione, ale polskie, bo niby co jak i kiedy ? ale to nie przeszkadza zeby ten angielski pracodawca ich tu sciagnal i dal prace jako spawacz.

co do brata wirusa.. jeszcze 2 lata temu powiedzialbym tak : przyjezdzaj, wez 200 funtow i w 2 tygodnie znajdziesz jakas prace. musisz tylko miec u kogo sie zatrzymac. w tym momencie to wyglada zdecydowanie inaczej. nie masz od razu zalatwionej pracy - nie przyjezdzaj. unikniesz tylko rozczarowania. tu nie jest raj na ziemi, a szukajacych pracy jest cala masa.

kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt paź 13, 2009 11:31 pm

co do brata wirusa.. jeszcze 2 lata temu powiedzialbym tak : przyjezdzaj, wez 200 funtow i w 2 tygodnie znajdziesz jakas prace. musisz tylko miec u kogo sie zatrzymac. w tym momencie to wyglada zdecydowanie inaczej. nie masz od razu zalatwionej pracy - nie przyjezdzaj. unikniesz tylko rozczarowania. tu nie jest raj na ziemi, a szukajacych pracy jest cala masa.

Kris to samo jemu powiedziałem :D rynek pracy sie zmienił
ODPOWIEDZ