Spotkania przyszlych mam/

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
pettite
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 04, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: TOTTON/OLSZTYN/GDYNIA

pt lip 04, 2008 1:11 pm

Hej, wiem ze sa organizowane spotkania dla mam z dziecmi w czwartki z rana. Ale co z przyszlymi mamami, ktore nadal pracuja :?:

Ja tak na przyklad. Jestem teraz w 19 tygodniu. Jakis czas temu przeprowadzilam sie to Totton z Bournemouth i troche doskwiera mi brak przyjaciolek ‘pod bokiem’. Teraz gdy trzeba sie fizycznie i psychicznie przygotowac do porodu, fajnie byloby chodzic na basen z kims kto tez ma wystajacy brzuch :wink:

Jesli tez jestes w ciazy, i masz ochote poplotkowac o midwife, zakupch dla malego bobaska, podzielic wiedza, pochodzic po sklepach i w ogole pogadac z kims kto jedzie dokladnie na tym samym wozku w kierunku porodowki, to pisz.

Mozemy zaczac to formu online i dorzucic kilka spotkan offline :lol:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt lip 04, 2008 10:37 pm

Witaj na forumie, Pettite
masz jeszcze odrobine czasu zeby znalesc podobna sobie ciezarowke :) Widzisz, najwiekszy problem co by sie w czasie zgrac (jakby to bylo ze 2 i pol roku temu to bym sie podlaczyla, a :cry: tak przepadlo).
Niemniej jednak zdrowia, spokoju i szczesliwego rozwiazania zycze
:)
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
bajkamrowa
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: czw mar 01, 2007 4:57 pm

pn lip 07, 2008 4:34 pm

ja mam rocznego Synalka tzn 15-miesiecznego juz :D

ja zawsze chetna na nowe znajomosci... :D :D

pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony czw sie 07, 2008 8:10 pm przez bajkamrowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 11:14 pm

witam! jestem mamą 4 miesięcznego synka, od dwóch miesięcy jestem w Southampton, chciałam się zapytać o wspomniane wyżej spotkania dla mam????? pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

czw lip 24, 2008 11:33 pm

We wtorki rano, ok.10 w kosciele sw. Bonifacego na Shirley odbywaja sie spotakania dla rodzicow z dziecmi ze Wschodniej Europy ( czyli matki z dziecmi, przewaznie z PL) :) . Chyba w tym roku przez cale lato nawet :?
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
pocelanowa
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 24, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 11:43 pm

:) dzieki za informacje..chyba przyjde, bo brakuje mi towarzystwa :roll:
pettite
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 04, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: TOTTON/OLSZTYN/GDYNIA

śr lip 30, 2008 4:46 pm

Tak nie ladnie z mojej strony, zaczac forum i zamilknac na chwile... z gory, a raczej z dolu, przepraszam. Duzo sie dzialo ostatnio: Mielismy nasz 20 tyg skan i ... bedziemy mieli dziewczynke! hmm i jak tu wierzyc babciom? mam zachcianki jak na chlopaka - mieso, kiszonki itp. a tu taka nowina!
No i zaczelo sie chodzenie po sklepach w kazdej wolnej chwili i buszowanie wsrod letnich wyprzedazy wozek, lozeczko itp....

Pauli - dzieki za slowa otuchy masz racje z tym czasem, w koncu wiekszosc z nas pracuje, tak jak ja - ale zawsze to na formum mozna sie spotkac ' po godzinach'. :D

Bajkamorowa - po pierwsze gratulacje! Pewnie juz widzialas fasole na skanie i masz nawet jakies ladne zdjecie! Wszyscy mowia ze z drugim dzeckiem to juz nie taka excytacja ale z tonu twojej wypowiedzi wnioskuje inaczej.

Pocelanowa- daj znac jak bylo na spotkaniach mam. Jakbys nadal czula se samotna daj znac - ja chetnie sie potkam po pracy.

A teraz pytanie - macie do polecenia jakis dobry kurs dla przyszlych rodzicow?

Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

ndz wrz 14, 2008 1:25 pm

A ja jeszcze nigdy nie bylam na tych spotkaniach mam z dziecmi. Mozecie cos na ten temat napisac. Co sie tam robi, w jakim wieku są dzieci itp. Chętnie bym tam poszla, ale nie znam nikogo. :)

petitte -
odezwij sie na gg do mnie jesli masz ochotę. Moja coreczka ma co prawda juz prawie 11 m-cy, ale sprawy o ktorych piszesz są u mnie jeszcze dziwnie świeże i mam wrażenie jakby to wszystko dzialo sie kilka tygodni temu :)
GG: 3232456
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pn wrz 15, 2008 1:16 pm

iwosial pisze:A ja jeszcze nigdy nie bylam na tych spotkaniach mam z dziecmi. Mozecie cos na ten temat napisac. Co sie tam robi, w jakim wieku są dzieci itp. Chętnie bym tam poszla, ale nie znam nikogo. :)

:)
A dzieci sobie chasaja w duzej sali, zabawek maja dosc sporo.Jak tam chodzilam (ponad rok temu) to dzieci w roznym wieku byly, i tzrymiesieczniaki, i roczniaki, i dwu-trzylatki(najwiecej chyba). Spotkanie trwa dwie godziny, dzieci sie bawia, matki pilnuja :lol: .W sumie dobre miejsce zeby przyzwyczaic malucha do obecnosci innych dzieci . Jak nie masz daleko, albo jestes mobilna to czemu nie pojsc i sprawdzic :?:
A nie bylas nigdy na takich spotkaniach w swojej okolicy?
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

pn wrz 15, 2008 10:01 pm

No wlasnie nie ma u mnie czegos takiego, chyba najblizsze to wlasnie tam, gdzie piszecie.
Musze sie przejsc. Tylko najpierw musze znaleźć kogos, kto tam ze mną pojdzie. 8)
GG: 3232456
bajkamrowa
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: czw mar 01, 2007 4:57 pm

czw wrz 18, 2008 2:20 pm

ja tam chodze...tzn na shirley we wtroki o 10
...chodzilam na sure start (baby play group) jeszcze ale niedawno sie przeprowadzilam i jeszcze niepatrzylam gdzie najblizej bede miala na sure start :D ale sprawdze napewno bo ten raz w tyg to za mało jak dla nas :D
ODPOWIEDZ