wspólne odchudzanie

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

sob cze 28, 2008 7:54 pm

Ewelina 26 napiasala,
Sztuczki odchudzania



Wizualizacja, czyli programowanie swojego mózgu na chudnięcie - codziennie przed zaśnięciem wyobrażasz sobie swoją idealną figurę – w bikini, zwiewnych sukienkach, krótkich szortach. Może brzmieć niedorzecznie, ale nasza podświadomość naprawdę chłonie takie obrazy i ciało zamiast stawiać opór, staje się naszym sprzymierzeńcem. Działanie autosugestii na proces odchudzania potwierdzono wieloma doświadczeniami naukowymi!

Pachnie mi tu "potega podswiadomosci" Edie'go Marpchy'iego :wink:
Ale to jest prawda potwierdzona przez innych naukowcow.
Co wazne tez to powtarzac slowa ktore podswiadomosc wychwyta i wprowadza w zycie. np Jestem zgrabna, lub chudne caly czas chudne, ale Uwaga! Nie mozna mowic Nie chce byc gruba, czy nie jestem gruba bo podsiwadomosc wychwytuje kluczowe slowa czyli tutaj gruba slowo nie odrzuca tak wiec mialoby to przeciwny efekt
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

sob cze 28, 2008 10:35 pm

takiej metody jeszcze nie stosowalam!! ale chyba trzeba bedzie zaczac :-) ach my kobietki biedne z tymi kilogramami wstretnymi zmagac sie musimy :-(
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz cze 29, 2008 12:39 am

Czy świat nie byłby piękniejszy gdyby nie było telewizji i bezwzględnych mediów nakazujących nam być chude i wieczne niepomarszczone i zadbane ?
Tak
- nie widziałybyśmy chudych do kości dziewczyn- w realu tylko nastolatki i bardzo młode dziewczyny mają figury modelek + te które się głodują. To tylko media nakazują nam być piękne i chude. To tylko media wypaczają nasze pojęcie piękności i smutne, to tylko media wypaczają umysły naszych mężczyzn.
-wyobraźcie sobie świat bez gazet i nakazu bycia idealnym. Akceptacja naszych fałdek byłaby po prostu.
OK koniec tych marzeń ! :)
Madziula czytałam kiedyś Murphiego ! To działa ! :mrgreen: Aforyzmy na nie dobrze działają.
myślę sobie że skoro zrzuciłam 10 kg w ciągu 10 m-cy to oznacza, że jednak prowadziłam dobry tryb życia. Przytyło mi się po WIELKIM apetycie związanym z rzuceniem palenia .. więc pozostaje mi tylko wrócić do swojego trybu + sport ( w tym wieku to już konieczność ;) ) I jestem na drodze do szukania tego mojego sportu...
Damy radę !
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

ndz cze 29, 2008 8:22 pm

a jak, pewnie ze damy :wink:
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

ndz cze 29, 2008 9:04 pm

ja zaczne za tydzien przygode z adipex-em plus tenis co drogi dzien i basenik raz w tyg. zobaczymy co sie z tego urodzi :-)
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz cze 29, 2008 10:18 pm

Wizualizacja, czyli programowanie swojego mózgu na chudnięcie
:lol: :lol: :lol:
Musze Cie zmartwic ale nie ma czegos takiego w swiecie rzeczywistym , no chyba ze w wyimaginowanym przez ta wizualizacje .
To o czym piszesz sprzyja raczej dobremu samopoczuciu i kilogramow nie odejmuje z powietrza .Prawa fizyki i chemi wciaz na topie ,ezoteryka natomiast jest dobra na kaca :wink:
Działanie autosugestii na proces odchudzania potwierdzono wieloma doświadczeniami naukowymi
moze jakies konkrety ?
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

ndz cze 29, 2008 10:43 pm

didi a skad masz adipexa w UK?
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pn cze 30, 2008 6:13 pm

zmolestowalam mojego ukochanego tatusia,zeby mi kupil w Polsce,bo pojechal na urlop :-) ledwie mi sie udalo to wynegocjowac,ale sie zgodzil po dlugich blaganiach... a w UK tez mozna kupic...sa jakies apteki internetowe,ale nie wiem czy to jest sprawdzone.... dziwne jest to ze sie placi w dolarach...
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pn cze 30, 2008 8:34 pm

hmm ta waluta jeszcze w europie istnieje? :wink: no wiem ze na ukrainie pomimo ze waluta jest chrywna tez uzywaja dolara,,,
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

pn cze 30, 2008 8:54 pm

oj madzila istnieje,istnieje... moze tak jest dlatego,ze funt nie jest tak slaby w stosunku do dolara niz do innych walut
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

pn cze 30, 2008 9:42 pm

W Polsce adipex niestety jest niedostepny, chyba ze na czarnym rynku. Jedynie co da sie zrobic to od "znajomego" lekarza recepte a kupic adipex (z tego co wiem) jedynie w Czechach (ja tam kupowalam).
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

wt lip 01, 2008 5:40 pm

A JAKIE MASZ DOSWIADCZENIE Z TYM ADIPEX-EM?? POMOGL cI??
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

wt lip 01, 2008 7:55 pm

a w ogole to jest suplement diety, lek czy paralek? jakie ma glowne skladniki ktore maja sluzyc spaleniu tkanki? jaka jest dawka dzienna i zalecenia i jaka ma postac kapsulki, ampulki, pastylki, drazetki, czy moze jakis koktajlik to jest?
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

wt lip 01, 2008 9:23 pm

CO TO JEST ADIPEX? ( dla tych co pytają...)

Adipex retard (substancja czynna: fentermin)
Anorecticum – lek hamujący łaknienie

Producent : Austria. Kupowany w Czechach ( tam jest jedna z fabryk na rynek wschodni, a Czesi mają na niego od wielu lat licencję podobnie jak Szwajcarzy, Niemcy czy Amerykanie)

Skład:

Substancją czynną jest żywiczan fenterminy. Jedna tabletka zawiera 75 mg żywiczanu fenterminy co odpowiada 15 mg czystej fenterminy

Substancje pomocnicze:

Wosk żółty, utwardzony olej sojowy, utwardzony olej roslinny, częsciowo utwardzony olej roślinny, lecytyna sojowa, żelatyna, 85% glicerol, 70% sorbitol, sól sodowa hydroksybenzoesanu propylu, sól sodowa hydroksybenzoesanu etylu ,tlenek tytanu, makrogol1750 (to jest składnik który może wywołać wspomnianą wysypkę), żółcień chinolinowa, żółcień pomarańczowa, homowanilina, metoksyacetofenon.

Właściwości i działanie:

Adipex jest preparatem zagłuszającym apetyt. Adipex tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. W organizmie w sposób spowolniony fentermin uwalnia się z połączenia żywicowego. Dzięki spowolnionemu uwalnianiu substancji czynnej osiąga się przedłużone, trwające najmniej 10 godzin, tłumienie apetytu.

Zastosowanie:

Leczenie otyłości przez wsparcie diety u pacjentów z nadwagą, u których zastosowano odpowiednie zabiegi, obniżające masę ciała.
Lek jest skuteczny w redukcji masy ciała poprzez wspomaganie diety niskokalorycznej. Spadek nadwagi jest możliwy tylko wtedy, kiedy się redukuje przede wszystkim ilości podawanych potraw. Utrzymanie już osiągniętego ubytku nadwagi jest możliwe tylko przy dalszym konsekwentnym kontynuowaniu tych zabiegów. Samo tłumienie łaknienia nie ma żadnego wpływu na redukcję masy.

Dawkowanie:

Zwykle dziennie 1 kapsułka podczas śniadania. W szczególnych przypadkach można dawkę zwiększyć do 2 kapsułek dziennie na zalecenie lekarza. Przepisanej dawki nie wolno przekroczyć. Nie wolno podawać wieczorem, gdyż substancja aktywna może wywołać nerwowość i bezsenność.

Czas kuracji:

Leczenie trwa 4-6 tygodni i nie może przekroczyć trzech miesięcy. Jeśli się potem bierze pod uwagę powtórzenie leczenia, trzeba najpierw przerwać branie preparatu na okres jednego miesiąca.
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

wt lip 01, 2008 9:38 pm

hmmm to raczej nie dla mnie, bo ja apetytu nie mam, raczej cos przydaloby sie na przyspieszenie przemiany materii i spalanie tkanki tluszczowej
Semper fidelis
ODPOWIEDZ