wiekszy samochod do przewozu lozka:)

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pn wrz 24, 2007 8:46 pm

najlatwiej to chyba popytac na ulicy jak zobaczysz jakis zdatny samochod, mi sie zdaje ze to nie jest kwestia setek funtow, a jak pani ladna to i za darmo bym przewiozl;P
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bicz
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Biczland

sob wrz 29, 2007 11:27 pm

Najprościej dostawczaka wypożyczyć. Około 40 funciaków na dzień (ceny zależnie od firmy oczywiście) ta przyjemność kosztuje a firm jest cała masa. Wystarczy otworzyć Yellow Pages czy książke telefoniczną na dziale "car rental", "self drive" albo coś w tym rodzaju. Niektóre firmy oferują też wypożyczanie na pół dnia, ale to już tylko wiem ze słuchu.

Ja osobiście korzystałem już kilka razy z firmy Practical na Shirley i chyba mógłbym polecić.
·
· ♫ Nataliaaa! Natalia, Natalia w Londynie! ♫
· ♫ Ona nigdy nigdyyy, w naszej pamięci nie zginie!!! ♫
· :)
·
Awatar użytkownika
bicz
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Biczland

ndz wrz 30, 2007 9:24 pm

Przepraszam, nie wiedziałem, że wiedziałaś. Smagam się biczem :)

A z tym wypożyczaniem auta na cały dzień to to tak działa, że wcale nie musisz go trzymać caly dzień jak Ci nie jest potrzebny. Możesz go oddać na przykład po godzinie i nic się nie stanie. Nie ma kar z tego co wiem :wink:

A jeszcze dla tych co potrzebują na dłużej he he he. Są usługi zwane "man and van" gdzie po uiszczeniu symbolicznej opłaty :) zjawia się superman i jego van i pomaga przenieść np. łóżko pietrowe.
·
· ♫ Nataliaaa! Natalia, Natalia w Londynie! ♫
· ♫ Ona nigdy nigdyyy, w naszej pamięci nie zginie!!! ♫
· :)
·
ODPOWIEDZ