AAA\\ ZOSTAŁEM WYSTEROWANY PRZEZ BIURO HOPS !! heelpp!!

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
el_problemo
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 8:22 pm

ndz kwie 28, 2013 8:32 pm

witam, BIURO HOPS zmusilo mnie do szukania pracy na własną rękę. wysłali mnie na farme do pracy, gwarantowali 39h pracy tygodniowo, a tu 17h przez 2 tygodnie które tu jestem, warunki mieszkalne co najmniej kiepskie, grzyb na scianie, wilgoc wszedzie, zimno, nieszczelne okna.. jestem tu uwieziony, nie mam pieniedzy na jedzenie, na bilet do miasta, NA NIC NIE MAM PIENIEDZY!

SZUKAM JAKIEJKOLWIEK PRACY, OBY BYŁA CODZIENNIE.. DO TEGO jakiś kącik w którym będe mógł przekoczować do pierwszej wypłaty, w trakcie szukam mieszkania.
bardzo prosze o pomoc!
pomocnej dłoni będzie wdzięczy stokrotnie i za pomoc sie zrekompensuje.

pokaetun@gmail.com <--- proszę o kontakt!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
poy3baniec
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt kwie 30, 2013 2:45 pm

wt kwie 30, 2013 2:50 pm

lArDy@cRoFt pisze:zagladnij do agencji i&p na London road-Tam powinni mieć jakas prace na fabryce-cos z kwiatkami.Przykro mi ze tak cI SIE SPRAWY POTOCZYLY,mam nadzieje ze los się uśmiechnie do Ciebie wkrótce.Pozdrawiam i trzymam kciuki


Obrazek

Ta agencja mu jeszcze gorzej mu zaszkodzi.. El_problemo proponuję Ci pojechać do Portsmouth do adencji FirstPeople Group. Tam Ci pomogą na luzie. Trzymaj się.
ODPOWIEDZ