praca na soczewkach

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
lew75
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 29, 2012 3:51 pm

czw lis 29, 2012 3:58 pm

witam mam pytanie czy ktos kto przechodzil przez cala ta procedure dostania sie do pracy na soczewki przez agencje moglby cos wiecej napisac jak to wyglada ta rozmowa kwalifikajaca testy mniej wiecej juz wiem o co chodzi moj angielski nie jest za dobry i nie wiem czy mam wogole sie tam wybierac zeby sie nie skompromitowac :D bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
yorn
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 2:57 pm

czw lis 29, 2012 6:39 pm

przyłączam sie do pytania??
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

ndz gru 02, 2012 4:25 pm

Obecnie w coopervision zaostrzyli polityke zatrudniania nowych pracownikow. Juz kilku na moim shifcie odrzucili ze wzgledu na slaby angielski. Zdanie testow w agencji nie gwarantuje pracy. Dodatkowo wprowadzili prezentacje o calym procesie produkcyjnym i potem sa do niej pytania. Dodatkowo po kilku dniach treningu zdaje sie kolejne testy na komputerze z kazdego modulu na ktorym mialo sie trening. Wszystko to zeby upewnc sie, zeby pracownik nie popelnial bledow.

Jesli chodzi o sam test w agencji to jest bardzo prosty. Czytanka o health and safety i pytania do niej. Oraz prosta matma np -2,5 + X = 7. Potem interview..

Do CV sa ciagle przyjecia. Trzeba tylko trafic na rekrutacje i sprawic dobre wrazenie podczas interview :)

Pozdrawiam.
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
lew75
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 29, 2012 3:51 pm

ndz gru 02, 2012 7:45 pm

dzieki wielki za odpowiedz
ODPOWIEDZ