Ci wspaniali sąsiedzi ... ;-(

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
SuperSpider
Gość
Posty: 22
Rejestracja: śr sie 27, 2008 10:07 pm

śr lip 11, 2012 12:28 am

Generalnie to jestem dość tolerancyjnym człowiekiem i nie mam problemów z akceptowaniem dziwnych zachowań .
Niestety ostatnio wprowadziłem się do pewnego domu (wynająłem pokój) i spotkałem na swojej drodze "miłą pania E." - kobieta ma staszne problemy i wzrok bazyliszka, który na dodatek ma rozstrój żołądka ... Powiedzenie zwyczjowego "dzień dobry" przychodzi jej z wielką trudnością i niestety zazwyczaj jej się to nie udaje ...
Piszcie jak macie podobne problemy. Proponuję stworzenie listy adresów domów, w których tedn problem jest wyraźnie odczuwalny ...
Co Wy na to ? :twisted:
"Per aspera ad astra"
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob lip 14, 2012 9:02 pm

Trafil swoj na swego , jedna ma problem z wymiana uprzejmosci a drugi z akceptacja tego faktu i jeszcze wyladowuje flustracje na forum .Proponuje dlugi rozbieg od sasiadki w kierunku przeciwleglej sciany , strzel sobie baranka ze dwa razy moze ci przejdzie takich opowiadanie glupot Ps. szczerze to ja wolalbym miec ja za sasiadke niz ciebie troche psychopata zajezdza
SuperSpider
Gość
Posty: 22
Rejestracja: śr sie 27, 2008 10:07 pm

sob lip 14, 2012 11:34 pm

thyrfing pisze: szczerze to ja wolalbym miec ja za sasiadke niz ciebie troche psychopata zajezdza
Oj szczerze ci tego życzę , "może jeszcze przyjdzie taka wiosna" . A swoją drogą to lepiej zerknij do SJP i zobacz co dokładnie oznacza słowo "psychopata" , ew możesz dokończyć podstawówkę, którą za młodu rzuciłeś ...
"Per aspera ad astra"
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

ndz lip 15, 2012 4:05 pm

moze mowi ci belkoczac juolraj ;) ...
SuperSpider
Gość
Posty: 22
Rejestracja: śr sie 27, 2008 10:07 pm

ndz lip 15, 2012 4:56 pm

fLiPeR pisze:moze mowi ci belkoczac juolraj ;) ...
Zapomniałeś pieluchy zmienić ?
"Per aspera ad astra"
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pn lip 16, 2012 6:35 pm

może zaczniesz od siebie, i podasz swój adres domu.
Ciekawe ile wtedy tam pomieszkasz?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
ODPOWIEDZ