podroz z southampton do bristol airport

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
wrona_rafal
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 16, 2011 3:14 pm

śr lut 16, 2011 3:42 pm

Witam,
mam pytanie czy moge zarezerwowac wczesniej bilet na pociag z southampton az do bristol airport,
wiem ze moge az do stacji temple meads w bristolu a pozniej jest autobus az do bristol airport.
ale czy mozna zarezerwowac jakis bilet ktory by obowiazywal tez na autobus ten?
i czy moze ktos jechal i moze mnie upewnic bo na stronie lotniska wyczytalem ze bilet day return na autobus to 10F..
ale jesli bede wracal z urlopu za tydzien to przeciez nie bedzie day return.. ale jak wpisuje na stronie podroz az do bristol airport to za bilet autobusowy jednak tez mi nalicza tylko 10F w sumie..
Z góry dzięki za pomoc
eela
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 10, 2010 9:17 am

pt lut 18, 2011 11:34 am

Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lut 18, 2011 3:24 pm

eela gdybyś przeczytała posta rafała ze zrozumieniem tekstu to może dotarłoby do ciebie, że ten kolega już skorzystał z rady "wujka google"
bo na stronie lotniska wyczytalem ze bilet day return na autobus to 10F..
więc jeśli nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia to nie pisz bzdur, pozatym nie każdy zna język angielski w stopniu pozwalającym na zrozumienie wszystkiego w 100% . To forum służy do POMOCY! A jeśli nie masz jak pomóc bo twój intelekt na to nie pozwala to ogranicz się tylko do czytania!
Pozdrawiam
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

sob lut 19, 2011 11:13 am

Zaloze sie Jimmy, ze eela mieszka w USA juz prawie rok (stad google.com a nie google.co.uk) i ona ne mufic jusz dopsze polska jezyk, ale kce pomuc. :)
Zobaczysz, ze nas niebawem zaskoczy.
Hoist the colours.
eela
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 10, 2010 9:17 am

sob lut 19, 2011 2:33 pm

A jeśli nie masz jak pomóc bo twój intelekt na to nie pozwala to ogranicz się tylko do czytania![/quote]

oczywiscie panowie zawsze maja racje - nie ma co dyskutowac
ogranicz sie ty do wyrazania swoich opinii i rusz swoim ograniczonym intelektem
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob lut 19, 2011 5:53 pm

eela pisze:A jeśli nie masz jak pomóc bo twój intelekt na to nie pozwala to ogranicz się tylko do czytania!
oczywiscie panowie zawsze maja racje - nie ma co dyskutowac
ogranicz sie ty do wyrazania swoich opinii i rusz swoim ograniczonym intelektem[/quote]

Tak Jest! Melduje że ograniczyłem, ograniczony intelekt oraz wyrażam bezgraniczną dezaprobatę co do swojej racji!
:P

Natenczas nie myliłeś się już sie czuję zaskoczony... :mrgreen:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lut 24, 2011 9:55 pm

Spokoj dzieci!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lut 25, 2011 8:56 am

lunafly pisze:Spokoj dzieci!!!!
Hehe to tak jakbym ja powiedział do moich rodziców Spokój dzieci!!! no chyba że jesteś z rocznika poniżej lat 70???
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lut 27, 2011 6:38 pm

To z jakiego jestem rocznika chyba jest najmniej wazne, grzecznie studze nastroje ,prosze raz jeszcze o zachowanie netykiety, forum nie jest od tego zeby sobie wzajemnie dogryzac i ublizac, jesli juz to prosze o rozsadna i rzeczowa dyskusje i to dotyczy kazdej ze stron.
Obrazek
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

czw mar 03, 2011 11:12 pm

No wlasnie. A moze by tak stworzyc podstrone gdzie mozna by wszystko...hmm, no moze tylko wiele. Ludziska by sie klucili a forum by ozylo. Sam bym sobie chetnie poprzeklinal lub zwyzywal. Tak dla odprezenia eela i Jimmy mogli by sie odstresowac po szermierce slownej, a tak to teraz nic nie wolno wiec nikt nic nie pisze. Takie to forum troche policyjne. Mam nadzieje, ze sie myle.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt mar 04, 2011 10:14 am

Natenczas pisze:No wlasnie. A moze by tak stworzyc podstrone gdzie mozna by wszystko...hmm, no moze tylko wiele. Ludziska by sie klucili a forum by ozylo. Sam bym sobie chetnie poprzeklinal lub zwyzywal. Tak dla odprezenia eela i Jimmy mogli by sie odstresowac po szermierce slownej, a tak to teraz nic nie wolno wiec nikt nic nie pisze. Takie to forum troche policyjne. Mam nadzieje, ze sie myle.
Natenczas myślę że musi byc troszkę "zasad" bo innaczej to by się chlew zrobił, a tak to zawsze można sobie w ramach zdrowego rozsądku pogimnastykowac język pisany w utarczkach słownych na forum i również pośmiac się czasami ... :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

sob lip 09, 2011 11:59 pm

Jimmy pisze:
Natenczas pisze: A moze by tak stworzyc (...) forum troche policyjne.
Natenczas myślę że (...) można (...) również pośmiac się czasami ... :D
:idea:
:mrgreen:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
ODPOWIEDZ