dobry gabinet kosmetyczny

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
KarolinkaSoton
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 25, 2010 5:16 pm

czw lis 25, 2010 5:33 pm

Witam! Za 3 miesiące mam ślub i koniecznie muszę popracować nad swoją twarzą , trądzik jak u 13latki :? . Muszę poddać się czyszczeniu , może jakieś kwasy choć brzmi to strasznie. Pomóżcie :)!! Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 25, 2010 10:44 pm

Nie wiem jakie problemy masz ze skora ale zasugeruje cos.
Moze to brzmic sarkastycznie ale uwierz mi, nie jest. Zacznij uzywac mydla. Clinica(niekoniecznie) mydlo, dwa razy dziennie, do tego jakis dobry krem nawilzajacy, ja uzywam Elizabeth Arden i l'oreal. A do tego najwazniejsze cudo i odkrycie (Florka dzieki!) soda oczyszczona jako peeling, 2 razy w tygodniu. Na mokra twarz soda i lekko pocieramy przez kilka minut, spłukujemy i masz buźkę gladka i oczyszczona jak pupa niemowlaka! Po kazdym zabiegu czy to mydlo czy soda koniecznie przecieramy twarz mleczkiem i na to nakładamy krem nawilżający.
Jesi problemy beda sie powtarzac udaj sie najlepiej do GP, najczęściej przepisują antybiotyki do użytku zewnętrznego i tylko zapłacisz za receptę.
Niekiedy samo dbanie o cerę nie pomaga i problem kryje sie pod skora i wtedy leczenie farmakologiczne jest potrzebne.


A ta sodę to polecam kazdej babce ... Kiedys o malo nie wjechalam samochodem w ... nie moglam przestac sie myziac po policzku jedna reka ! :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
kotek30
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:24 am

pt lis 26, 2010 12:37 am

spam
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

ndz lis 28, 2010 6:18 pm

kierownicko ile tej sody :shock: suchej mokrej papki czy jak :?:
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lis 28, 2010 6:59 pm

mozna rozmieszac z woda, ja mocze japke nad zlewem i nakladam sode palcami lekko masujujac przez kilka minut.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn lis 29, 2010 12:27 am

KarolinkaSoton pisze:Witam! Za 3 miesiące mam ślub i koniecznie muszę popracować nad swoją twarzą , trądzik jak u 13latki :? . Muszę poddać się czyszczeniu , może jakieś kwasy choć brzmi to strasznie. Pomóżcie :)!! Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Trudno mi doradzic co do tego jaka kosmetyczka i gdzie ale moze najpeirw dobrze skontaktowac sie z farmaceuta , kazda dobra apteka np w Bootsie zaoferuje ci darmowa konsultacje medyczna, mozesz tez przyjrzec sie swojej diecie moze za duzo ostrych przypraw itp, moja kolezanka z pracy ogolnie ma bardzo wrazliwa skore i co jakis czas pojawia jej sie zaczerwienienia lub miejscowe wysypki na twarzy o podlozu tradzikowym, polecala mi kremy z serii Biotherm
Obrazek
KarolinkaSoton
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 25, 2010 5:16 pm

śr gru 01, 2010 12:22 am

Bardzo wszystkim Dziekuje za pożyteczne rady ale już trafiłam w odpowiednie miejsce. Tak myśle :)! Mianowicie polecono mi wizytę u pani XXX w XXX na Shirley. Lekko sceptycznie nastawiona poszłam pierwszy raz i bardzo miłe zaskoczenie ! OD RAZU ZAZNACZAM ZE NIE WIEM JAK JEST U INNYCH ALE pierwsze co zauważyłam to Czystosc a muszę dodać ze mam delikatne zboczenie w tym temacie. Czysciutko wszystko aż lsni ! Prawie jak na sali operacyjnej;).ogólnie wnetrze gabinetu jasniutkie i bardzo sloneczne. A reszta ? Sama pani XXX to pełna profeska. Młoda skromna osoba a istna chodząca encyklopedia w dzedzinie kosmetologii. Ściana pełna dyplomów i certyfikatów. Sporo profesjonalnych i bardzo drogich kosmetyków. Szybka diagnoza wyznaczona data pierwszego zabiegu i darmowa próbka kremu:). Wszystko to sprawia wyjatkowo mile wrażenie. Już nie moge doczekać się pierwszego zabiegu no i mam dziwna ochotę żeby sprawdzić pozostałe miejsca tego typu w Southampton aby mieć porównanie i podzielić się spostrzezeniami do czego gorąco zachęcam :). Cdn. Pozdrawiam

Admin:
Nowo-zarejestrowani nie mogą polecać serwisów i usług.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

czw gru 16, 2010 3:18 pm

Ja polecam plyn "bye bye blemish!" który kupuję w Saversie, kupiłam na próbę i jestem szalenie zadowolona, szkoda tylko że nie mam czasu go używać (ja nie mam ostatnio czasu na nic:p). Co prawda ma strasznie alkoholowy zapach i mocno wysusza, ale nadaje się idealnie na tzw "niespodzianki" i krostki z jakimi ja się męczę ;) także jakby co - polecam! dodam też, że jest tani, ja płaciłam coś ok Ł3. No ale tą sodę to muszę wypróbować:))))
Awatar użytkownika
tiarossie
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:04 pm

wt mar 22, 2011 9:41 pm

późno, ale zawsze :)

ja polecam Cicalfate Avene
to jest krem i antybakteryjny i gojący i efekt niesamowity .... Już po pierwszym smarowaniu widać efekty :)
Kanieczka
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: pn cze 28, 2010 12:43 am
Lokalizacja: Southampton/Kielce

wt kwie 05, 2011 7:30 pm

Ja chodze do kosmetyczki i nie narzekam. Raz w miesiacu microdermobrazja i buzia duzo lepsza :) Dlatego kazdemu ja polecam :) Bylam w salonie xxx u pana xxx i bardzo sie zrazilam. Nigdy wiecej tam nie pojde. pzdrawiam
Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc NIEPOKONANYM!!! Wsrod tandety lsniac jak diament :)
pixi
Gość
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 06, 2010 10:15 pm

ndz cze 02, 2013 8:10 pm

slyszeliscie o niejakiej emilii ? slyszalam ze jest dobra kosmetyczka no i rewelayjnie ponoc robi brwi. byl ktos u niej ponoc niejednej osobie pomogla. Ponoc przyjmuje w domu na Coxford close, slyszalam dobre opinie , ale jestem ostrozna i moze ktos powiedzialby mi cos wiecej... pozdrawiam
damiantomaszewski80
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 21, 2013 8:30 am

pt cze 21, 2013 8:46 am

Nie zależnie od tego jaki gabinet wybierzemy musimy zwrócić uwagę na to czy przestrzegane są w nim podstawowe zasady higieny bo z pozornie prostego zabiegu kosmetycznego może wyniknąć dla nas bardzo przykra sytuacja. Pozdrawiam i życzę szczęścia w małżeństwie.
KacperFllorian
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 16, 2014 9:27 pm

wt gru 16, 2014 9:30 pm

Możecie coś poradzić w Warszawie, sylwester się zbliża, a ja nie mam żadnego sprawdzonego gabinetu kosmetycznego :)
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

pt cze 07, 2019 5:21 pm

Ja zmaierzam otworzyć taki gabinet. Chciałabym poza świadczeniem standardowych zabiegów oferować również makijaż permanentny. Czy w tym miejscu: https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny zdobędę wszystko, czego potrzebuję?
ODPOWIEDZ