fizjoterapeuta

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz lis 14, 2010 2:14 pm

Chodzilam poroznych fizjo w anglii, pojechalam do polski zanalazlam dobrego fizjo i sie okazalo ze mialam skrecone biodro, nastawil mi biordo ale nadal boli, wiec lekarz skierowal mnie na badanie krwi na homofilius influenza. oh, dluga droge trzeba przejsc zeby sie dowiedziec co jest nie tak.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz lis 14, 2010 2:22 pm

katpat pisze:
Kris pisze:
katpat pisze:Po to jest forum by sie wzajemnie informowac i nie tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach.
Kolezanko (czy kolego) !
I tutaj sie mylisz. Troszke samodzielnosci w zyciu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Jezeli zadzwonienie w kilka miejsc zeby sie dowiedziec czy ktos nie spieprzy Ci jeszcze bardziej kregoslupa jest dla Ciebie strata czasu,

A ty uwazasz ze ktos mi powie przez tel ze mi spiep kregoslop. Takich rzeczy mozesz dowiedzic sie na forum a nie przez tel. Uwazam ze ktos kto pisze na forum chce pomoc a nie pouczac ze sama mam sie dowiedziec. Moze za dlugo piszecie na forum i potrzeba wam malego odpoczynku i zdystansowania.
No i tu sie zgodze, Ona pytala, jesli ja zrozumialam, czy ktos moze kogos poradzic. Rozumie problem, bo sama dlugo szukalam fizjoterapeuty sportowego. Pewnie, ze mozna otworzyc ksiazke, czy inny internet i cala liste sobie rozwwinac, ale jak to ma wygladac?
"Dzien dobry. Mam chory kregoslup, napieprza mi dzien i noc, czy jestescie mi w stanie pomoc? Och nie? O wy tylko umiecie spieprzyc sprawe, a to dziekuje, poszukam dalej, ale dziekuje zaszczera odpowiedz!" :twisted:
Dziewczyna ma racje, czasami ktos juz gdzies korzystal z uslug i moze poradzic, to tak, jak z innymi uslugami. Dlaczego Pablo, czy Nadia mogli powiedziec, ze Dental Saxon jest do niczego w innym temaci? Zwykla ludzka porada, a ja juz wiem, ze tam nie pojde! A gdybym tego nie wiedziala, to widzac ich reklamie na Sotlandzie polecialabym w podskokach.
Wiec troche zrozumienia :wink:
A wracajac do tematu, to widzialam wizytowke jakiegos chlopaka w Malince, nawet gdzies ja mam, ale czy jest dobry, tego nie wiem, ale moze ktos inny wie :)
pozdrawiam :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn lis 29, 2010 1:08 am

Jak mam byc szczera to ktos kto wyrobil sobie marke w Polsce to raczej nie zawita do UK zeby zaczynac od nowa, dlatego szukalabym jednak wsrod miejscowych, opierajac sie na angielskiej sluzbie zdrowia mozesz wiele zyskac, wertuj fora internetowe ( anglojezyczne), pytaj wsrod Angielek, ja tez zapytam w pracy, po pierwsze zaoszczedzisz bo moze nawet uda Ci sie wszystko zalatwic w ramach NHS i czas, nerwy- jazda do PL tez kosztuje, wyposazenie gabinetow i dostep do wysoko wyspecjaliozowanej medycyny tez jest tutaj bardziej w zasiegu reki niz w Polsce, tam raczej musialabys podzialac bardziej portwelem.
Nie odbieraj nas zle, czasem ludzie pytaja tutaj o zwyczajnie banalne rzeczy a nie chce im sie poczytac na forum, czy troszke popytac, ida tak po najprostszej linii, stad czasem takie nasze kasliwe komentarze, mam nadzieje ,ze z Twoim zdrowiem nieco lepiej, zasiegnij informacji u ludzi to chyba najlepsze zrodlo, jesli nie w polskiej spolecznosci to stanowczo w angielskiej.
Obrazek
ODPOWIEDZ