Witam

Przeczytaj zanim napiszesz
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

ndz paź 17, 2010 8:19 pm

Moze mi ktos powiedziec kto i na jakiej podstawie usunal moje wczorajsze ogloszenie o fajkach? Jak to tak, nie moze tak być, prosze o info, moze cos przeoczylem. 16.10 Marlboro Gold
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz paź 17, 2010 8:39 pm

pablo_el_diablo pisze:Moze mi ktos powiedziec kto i na jakiej podstawie usunal moje wczorajsze ogloszenie o fajkach? Jak to tak, nie moze tak być, prosze o info, moze cos przeoczylem. 16.10 Marlboro Gold

Konkurencja nie spi, Pablo :D
Widzisz, a ty mi radziles z Malagii fajeczki przemycac...Zostalabym z towarem i zupe mezowi gotowala :D Wroce jednak do idei zakupu kiecek :D

A swoja droga, nie popierajac tego typu reklam, dziwie sie, bo jedno juz jest o czerwonym marlboro i wciaz sobie wisi :) Mowie ci, konkurencja...skurczybyki :twisted:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

ndz paź 17, 2010 8:52 pm

no masakra, tez trza zaczac byc chamski, a ogloszenia o kupnie prawa jazdy nikt nie zdejmie, no masakra ;)
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz paź 17, 2010 9:40 pm

pablo_el_diablo pisze:no masakra, tez trza zaczac byc chamski, a ogloszenia o kupnie prawa jazdy nikt nie zdejmie, no masakra ;)
kurde, jak to pierwszy raz zobaczylam, to myslalam, ze mi sie sni!!!! serio!!! forum nie powinno zamieszczac takivh ogloszen!! toz to bandyctwo
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lis 03, 2010 2:54 pm

Tak jak umiescilam w poscie ogloszenia dotyczace sprzedazy papierosow z nieznanego zrodla sa nielegalne, forum nie bedzie tolerowalo tego typu postepowania, wszelkie posty z tym zwiazane zostaly obecnie zablokowane a na przyszlosc beda kasowane.
Mysle,ze temat nie podlega dyskusji i dlatego go zamykam.
Obrazek
Zablokowany