Rozmagnetyzwac Monitor

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 28, 2010 6:17 pm

Witam , Potrzebuje rozmagnetyzwac monitror , jest ktos kto sie zajmuje takim czyms ?
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 28, 2010 8:40 pm

White pisze:Witam , Potrzebuje rozmagnetyzwac monitror , jest ktos kto sie zajmuje takim czyms ?
u mnie robi to kot :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 28, 2010 8:57 pm

hehe :) kota niestety nie mam :) a monitor jest juz w takim stanie ze gasnie co chwile :)
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 28, 2010 10:16 pm

White pisze:hehe :) kota niestety nie mam :) a monitor jest juz w takim stanie ze gasnie co chwile :)
ja mam 2, ale sorry nie pozycze :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 28, 2010 10:24 pm

luzik luzik :D raczej skorzystam z pomocy jakiegos fachowca :P nie kota :D
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 28, 2010 10:39 pm

White pisze:luzik luzik :D raczej skorzystam z pomocy jakiegos fachowca :P nie kota :D
no wiesz, teraz to na prawde uraziles uczucia mojego futrzaka!! myslisz, ze moj kot,to jakis amator? toz to zawodowiec, jakich malo, a przy okazji jeszcze potrafi cos na obiad upolowac, jak lodowka pusta!
:D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 28, 2010 10:46 pm

nie nie dla kociaka pelen szacun XD
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt paź 01, 2010 5:43 pm

zdzislaw pisze:
White pisze:no wiesz, teraz to na prawde uraziles uczucia mojego futrzaka!! myslisz, ze moj kot,to jakis amator? toz to zawodowiec, jakich malo, a przy okazji jeszcze potrafi cos na obiad upolowac, jak lodowka pusta!
Tak sie chwalisz tym futrzakiem to pozycz jej..
jak masz dwie sztuki na dodatek,a moze i kase przyniesie za zrobiony monitor ;)
w sumie, moge pogadac... tylko sprawy sie maja tak: Boncheck - to przy okazji roboty lubi sobie zjesc, a brzuszek ma bez dna :) a Milka, po robocie lubi cos ukrasc... wiec sama nie wiem, co poradzic. Wybor nalezy do klienta :D
Aha, stawke za godzine ustalam ja, bo jestem ich menadzerem :D 8)
daj mi znac, czy z dowozem, czy bez :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt paź 01, 2010 5:44 pm

i jeszcze jedno aha: jesli wybierzesz Bonchka, to on lubi kielbase brocka z malinki :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt paź 01, 2010 9:57 pm

zdzislaw pisze:daj jej tego kota,bo dziewczyna oszaleje z tym monitorem :)
zaraz, zaraz...jakie daj? kot tez czlowiek i musi miec zaplacone za robote, a ze przy okazji, cos jej zwinie w chalupie, to inna bajka :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt paź 01, 2010 10:16 pm

zdzislaw pisze:poki co liczy sie tylko monitor, o reszte bedzie martwic sie pozniej,teraz autorka cos ucichła bo sprzet jej sie włancza i wyłancza, nawet do nas nie moze napisac ;)
bys przyniusł jej tego kota ...
moze bym i przyniosl, ale jak dowioze, to bedzie drozej, a poza tym , jak juz pisalam ja Zydowka jestem i kwestje finansowe ustalam z gory :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
White
Gość
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 02, 2010 3:56 pm
Lokalizacja: Southampton

pt paź 01, 2010 10:35 pm

Po pierwsze to nie " ona " tylko on ;p a po drugie jeśli zadziała akcja z kotkiem to oczywiście mogę zapłacić ;p a monitor mam inny ;p chciałem poprostu podpiac drugi ;) a szkoda mi go wywalić wiec chce go naprawić ;) to moze wezme dwa od razu xd bedzie szybciej ;p bo co dwa koty to nie jeden ;)
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob paź 02, 2010 3:38 pm

zdzislaw pisze:To juz nie domnie z tym tematem..
ale z drogiej strony , nie mozna tak zdzierac,wszystko kreci sie w okoł pienidzy,a pomoc bezinteresownie to nie łaska??
moze ktos odwdzieczy ci sie tym samym,kota ci nakarmi jak na urlop wyjedziesz itd.
taaa, wlasnie chcialam jechac na urlop...i wszyscy sie wysrali za przeproszeniem! wiec raczej nie wierze w teorie : "pomoz, bo jak ty bedziesz potrzebowac pomocy, to ja tez otrzymasz", zawsze jakos to dziala w jednym kierunku :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob paź 02, 2010 3:40 pm

White pisze:Po pierwsze to nie " ona " tylko on ;p a po drugie jeśli zadziała akcja z kotkiem to oczywiście mogę zapłacić ;p a monitor mam inny ;p chciałem poprostu podpiac drugi ;) a szkoda mi go wywalić wiec chce go naprawić ;) to moze wezme dwa od razu xd bedzie szybciej ;p bo co dwa koty to nie jeden ;)
no pewnie, ze codwa, to nie jeden, tyle, ze nie polecam odrazu za jednym zamachem tych dwoch, bo one jak sa razem, to straszna demolke robia! :D
ps, tak myslalam, ze to jest "on", a nie "ona", a Zdzislaw wszystko pokercil, ciebie nazwal ONA, a mnie ON :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn paź 04, 2010 8:50 am

Hej. Sprobuj rozmagnesowac monitor lutownica. Jesli nie masz to napisz na priva to sie spotkamy i Ci to zrobie za free, bo ja skolei wierze w "pomoz mi a ja pomoge Tobie".
Jesli lutownica nie zadziala, to skontaktuje Cie z moim znajomym, ktory cos poradzi.
Pozdrawiam.
Hoist the colours.
ODPOWIEDZ