Raphael Hair&Beauty na PORTSWOOD

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

ndz mar 14, 2010 8:04 pm

CZY KTOŚ Z WAS KORZYSTAŁ Z USŁUG TEGO SALONU FRYZJERSKIEGO?
JA BYŁAM TAM JUŻ 2 RAZY I UWAŻAM ŻE JEST OK,NATOMIAST JEDNA Z MOICH KOLEŻANEK MA ODMIENNE ZDANIE.
POZDRAWIAM I CZEKAM NA WASZE OPINIE.A MOŻE WIE KTOŚ GDZIE ZROBIC WŁOSY DOBRZE I TANIO;)JA PLACIŁAM 55F ZA ZROBIENIE ODROSTÓW NA WŁOSACH BLOND ROZJAŚNIANYCH(WŁOSY PRAWIE DO PASA) I DO TEGO PODCIĘCIE TAK ŻEBY SIĘ LEPIEJ UKŁADAŁY,WIĘC MYŚLE ZE TO NIE DUŻO.A CO WY MYŚLICIE?[/b]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

ndz mar 14, 2010 8:44 pm

odwiedzam ten salon, i jest jak najbardziej ok :D
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn mar 15, 2010 12:10 am

Kiepski poziom, fryzjer bez szkoły i bez jakichkolwiek kursów tzw. samouk, widoczne braki w nowych technikach strzyżenia oraz stylizacji.
Nadaje się dla małowymagających. 8)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pn mar 15, 2010 12:44 am

Jimmy pisze:Kiepski poziom, fryzjer bez szkoły i bez jakichkolwiek kursów tzw. samouk, widoczne braki w nowych technikach strzyżenia oraz stylizacji.
Nadaje się dla małowymagających. 8)
miezgadzam sie z Tobą Jimmy, bardzo dobry personel, ale to moje zdanie.

Zresztą należy sobie samemu sprawdzić. bo jak widać opinie są różne i niesposób każdemu dogodzić. 8)
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

pn mar 15, 2010 11:36 am

Co do warsztatu i szkol itd sie nie wypowiem, ale stwierdzilam empirycznie jedno - ze ciac prostych wlosow to Pan Rafal nie bardzo potrafi (kto ma proste jak druty zrozumie te uwage, kto nie ma, informuje - na takich wlosach kazde zle ciecie, niestety, widac i to bardzo).

A salonu idealnego to jeszcze tu nie znalazlam.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn mar 15, 2010 8:47 pm

miezgadzam sie z Tobą Jimmy, bardzo dobry personel, ale to moje zdanie.
Jak najbardziej masz prawo się nie zgadzac z moją opinią ponieważ ja nie piszę o PERSONELU w tymże zakładzie, tylko konkretnie o RAFALE pseudo fachowcu który może się nadaje do strzyżenia owiec na podhalu, a nie wymagających klientów.
:lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

pn mar 15, 2010 10:54 pm

Ja robiłam u fryzjerki która tam pracuje ma na imię Edyta.i powiem ze byłam bardzo zadowolona;)Ale o Rafale to nic nie mogę powiedziec bo mi wlosów nie robił.
...ŻYJ TAK, ABY PO TWOJEJ ŚMIERCI KUMPLE SIĘ NUDZILI...
pixi
Gość
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 06, 2010 10:15 pm

czw maja 06, 2010 10:31 pm

BYŁAM OSTATNIO I JESTEM NIEZADOWOLONA... RAFAŁ, PSEUDO WIRTUOZ FRYZJERSTWA... A TECHNIKA NA POZIOMIE 2-GO ROKU PRAKTYK ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ.
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

sob maja 08, 2010 2:33 pm

Mnie obcinALA KIEDYS TAKA DZIEWCZYNA KTORA PRACOWALA Z NIM NA st.Mary. Wiecie jak ma na imie? Chcialam do niej jeszcze raz sie zapisac.
doroska
Nowicjusz
Posty: 74
Rejestracja: sob lis 21, 2009 8:53 pm
Lokalizacja: southampton

pt maja 14, 2010 11:49 pm

Ja mam pytanie do Celtki. Mam proste wlosy, pierunsko trudne do obciecia. Juz nawet nie chce mi sie winic fryzjerow. Scinalam nawet u Chinczyka, bo sadzilam, ze bedzie umial sciac takie wlosy, wygladalam jakbym wpadla pod kosiarke. Znielubilam chodzic do fryzjera po paru takich doswiadczeniach. Oczywiscie zdarzalo sie komus obciac dobrze ale to na zasadzie "przypadku" bo juz nastepnym razem ten sam fryzjer zazwyczaj spieprzyl to co sam uprzednio zrobil.

Pytanie brzmi, czy znasz jakiegos dobrego fryzjera? Cena nie gra roli.
doroska
Nowicjusz
Posty: 74
Rejestracja: sob lis 21, 2009 8:53 pm
Lokalizacja: southampton

pt maja 14, 2010 11:52 pm

katpat pisze:Mnie obcinALA KIEDYS TAKA DZIEWCZYNA KTORA PRACOWALA Z NIM NA st.Mary. Wiecie jak ma na imie? Chcialam do niej jeszcze raz sie zapisac.
Ona sie nazywa Wieslawa i pracuje tam gdzie zawsze czyli na st Merys tel. 07796857120. jest wlascicielka zakladu wiec to raczej rafal scinal u niej a nie ona u niego.
doroska
Nowicjusz
Posty: 74
Rejestracja: sob lis 21, 2009 8:53 pm
Lokalizacja: southampton

pt maja 14, 2010 11:54 pm

Nie chce idealnego ale moze z ktoregos wyszlas w miare zadowolona?
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

sob maja 15, 2010 12:06 am

doroska, naprawde dobrego to jeszcze nie znalazlam, nadal jestem poszukujaca :shock:

Niezle scieli mnie kiedys w Joannie, tez na Portswood, przy Aldi, ale idealnie nie bylo - musialam sobie troszke tu i owdzie 'dociac'. Z kolei moja znajoma scieli tam naprawde fatalnie, wiec nie wiem czy powinnam polecac...
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz maja 16, 2010 8:23 pm

Mi chodzilo o taka co u niego pracowala gdy mial zaklad na st Mary. Juz wiem jak ma na imie i niestety wczoraj sie u niej obcinalam. Wczesniej mialam dlugie wlosy i jak mnie opchrepala to nie wiedzialam tak naprawde na co ja stac. Poprosilam o bardzo prosta fryzure tak zwanego boba, niestety okropnie mnie obciela, bezsensowne cieniowanie, wlosy zupelnie sie nie ukladaja. Jak je prostuje to widze ogromne blédy, pejsy, okropne cieniowanie. Teraz musze czekac pare miesiecy.Bardzo pewna siebie bez zadnych umiejetnosci. Ale chyba ciezko o dobrego fryzjera.
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz maja 16, 2010 8:24 pm

s. ma na imie Kasia,
ODPOWIEDZ