barfoods of botley

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

sob sty 23, 2010 8:49 pm

praca na barfoods of botley... czy ktos wie jak tam jest bo wolabym sie dowiedziec jak tam jest dopoki jestem jeszczewpolsce
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sty 23, 2010 9:24 pm

Czesc Madry

Jeszcze nikt sie na Bradfoods nie zalil, wiec dzial nie pasuje za bardzo.

Wiec przenosze do Praca
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

ndz sty 24, 2010 11:41 am

hej ewelia:)
a czy masz jakies informacjie na temat jak sie tam pracuje i jakie sa wynagrodznia...
to bardzowazne
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sty 24, 2010 11:47 am

Przykro mi ale nie mam.... co nie oznacza ze nie popytam ;)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

ndz sty 24, 2010 3:00 pm

dzieki wielkie i czekam na odpowiedz
pozdrawiam
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

śr lut 03, 2010 10:08 pm

nadal czekam na odp:D
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob lut 06, 2010 11:01 pm

Obawiam sie,ze jeszcze przyjdzie Ci troszke poczekac bo Ewela wyjechala na urlop i troszke jej nie bedzie, ja sama nic nie slyszalam,moze ktos jeszcze da znac.
Obrazek
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

ndz lut 07, 2010 9:50 am

moze brak wadomosci to dobra wiadomosc pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lut 07, 2010 4:01 pm

O samym zakladzie bylo glosno jakies dwa, trzy lata temu gdy jedna z agencji posredniczacych w pracy zatrudniala ludzi w tej firmie na bardzo nieuczciwych warunkach, na szczescie sprawa zostala ujawniona i naglosniona i agencja stracila licencje.
Widzialam nawet twoj wpis pod jednym z artykulow, mysle ze najrozsadniejsza rzecza byloby zadzwonienie wczesniej do zakladu pracy, zreszta jesli masz byc tam zatrudniony to wszystkie informacje odnosnie pracy powinienes uzyskac juz na wstepie, juz w umowie- nie boj sie pytac o wynagrodzenie, nadgodziny itp...a jesli masz byc zatrudniony przez agencje pracy to ja sam tez najpierw sparwdz dwa razy.
Co prawda sprawa zostala juz zamknieta i niektore osoby poszly do wiezienia, ale wiedomo,ze swiat jest pelen oszustow. Kto pyta nie bladzi...
Zaklad jest prawnym partnerem handlowym Tesco i po tych przekretach Tesco nie ma ochoty byc wiazane z jakimis ceimnymi sprawkami, to utrata prestizu dla tak wielkiej firmy a co za tym idzie strata finansowa, dlatego teraz bardziej uwaznie traktuje sie partnerow- mysle,ze sprawa przycichla i zostala wyprostowana, ale tak jak powiedzialam wczesniej, nie mozna byc naiwym ,wierzyc tylko opiniom ludzkim, najwazniejsze to polegac na sobie samym.
Mysle,ze ja tez troszke popytam z ciekawosci.
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
lunafly1
Obrazek
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

ndz lut 07, 2010 6:51 pm

slicznie dziekuje

ja jestem studentem U.R i uczelnia za posrednictwem HOPSA organizuje mi tam praktyki nie mam zamiaru tam byc dluzej niz jakies 3 miesiace i nie nastawiam sie na kasa chodzi mi tylko o to czy nie trafie tam na jakies bagno bo to co przeczytalem na tymforum nie wygladaciekawie i czy nie bede musial dolozyc do tej imprezy...

jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie moim tematem i odpowiedzi
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lut 07, 2010 8:16 pm

Raz jeszcze witam, skoro tak sprawa wyglada to nie masz sie czego obawiac, praktyki sa zupelnie inaczej zalatwiane i bezposrednio u pracodawcy, tak wiec bynajmniej nie ma sie czego obawiac, aby nie bylo niespodzianek zwyczajnie unikaj klopotow, obserwuj, ucz sie i dobrze dobieraj sobie znajomych.
Raz jeszcze pozdrawiam :)
Obrazek
madry
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 23, 2010 8:41 pm

ndz lut 07, 2010 10:12 pm

heh to chcialem uslyszec ale oczy szeroko otwarte i jak cos siedowiesz to pamietaj...
pozdrawiam
ODPOWIEDZ