Sklep Orzeł

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
rysiontko
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 03, 2007 11:42 pm

pn sty 11, 2010 8:00 am

Ewelina pisze: Najnormalniej odpowiedzieli, że starają się monitorować daty wędlin, stare nie są sprzedawane.
O naiwności! Co mieli odpowiedzieć - że sprzedają stare wędliny? Tak samo gdyby zapytać czy zatrudniają na czarno - oczywiście że nie, a jednak.
Awatar użytkownika
olero
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 7:54 pm

pn sty 11, 2010 11:20 pm

Ewelina pisze:Olero dlaczego używasz maila bundy1ATxxxx ?? Mysle ze jestes albundy.

Albundy prosze panstwa to ,,uzytkownik'' ktory zarejestrowal sie na forum, napisal jedengo posta w ktorym mowi ze kupil stara kielbase i na tym koniec. Dla mnie jest kims kto tak naprawde sie ukrywa i nie jest w stanie pokazac swojego ja, jest tchórzem. Olero wiele ludzi zna mnie z nazwiska i imienia a jednak ja napisalam gdzie kupilam stara kielbase i sie nie boje konsekwencji.

Bylam w sklepie pod Orłem i zapytałam szefów sklepu o świeżość wędlin sprzedawanych przez nich... Najnormalniej odpowiedzieli, że starają się monitorować daty wędlin, stare nie są sprzedawane.

Olero bardzo biedna jesteś .. tyle jadu i złości toba przemawia ...
Tak czasami sie zastanawiam jak można być szczęśliwym trzymając w sobie tyle złości. Współczuje Ci.

P.S. Chamstwo się pisze przez CH

Po pierwsze , nie boje sie konsekwencji.

Po drugie , jestes naiwna:cytat
(Bylam w sklepie pod Orłem i zapytałam szefów sklepu o świeżość wędlin sprzedawanych przez nich... Najnormalniej odpowiedzieli, że starają się monitorować daty wędlin, stare nie są sprzedawane. )

HAHAHAHAHAHAHAHA

Po trzecie wyraz "hamstwo" napisalam celowo z błędem, łapiesz niuans ?

A po czwarte : Jako ADMIN nie jesteś obiektywna, odpisując na posty stawiasz na ''pojeżdżanie'' sobie po userach, oceniasz ludzi chociaż ich nie znasz, jestes stronnicza(to znaczy to samo co nie obiektywna), .

Twierdzisz że jestem tchórzem , a jednak piszę co myślę.

Po piąte wcale się nie ukrywam, albundy był mój nick , ale najzwyczajniej w świecie zapomniałam login details , wiec zalogowałam sie pod olero.. Tyle.

Ps. Dziękuję za współczucie.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pn sty 11, 2010 11:25 pm

olero czy Ty pracujesz w tym sklepie, że tak sie bronisz czy jak. bo jak widze takie kłótnie to szlag mnie trafia jak ludzie na siebie najeżdzają. pozdrowionka, i miłe go dnia a raczej wieczora.
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

pn sty 11, 2010 11:33 pm

Virus, dla nich to zamiast kawy takie ekscesy :P

A ja nawet nie wiem gdzie jest "Pod orlem"...i skladam zazalenie, poniewaz, jako ze nie lubie kielbasy nie moge sie w tym temacie wypowiedziec co strasznie ciazy mi na zoladku :P
Wszystkie tematy powinny byc weryfikowane pod wzgledem praktycznosci i uniweralnosci (jak nie wszyscy moga sie wypowiedziec to temacik usuwamy) :lol: :lol: :lol:

Juz widze jutro ten moj post w koszu, ale jak oni moga uskuteczniac beznadziejne klotnie to ja moge pisac sama do siebie :P
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 11, 2010 11:37 pm

Sama siebie kazałaś przepraszać ... to ze Ci pokazałam błąd ortograficzny tez przekręcasz na swoje .. moim zdaniem co bym nie napisała i tak sobie ładnie wytłumaczysz i naciągniesz ( zaczątki choroby psychicznej? hmmm kto wie), kończę z tobą tą idiotyczną konwersacje ...
Chociaż kto wie, może dalej będę się tobą bawić.

Bo wędlina w sklepie była nieświeża .....
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pn sty 11, 2010 11:43 pm

jak dobrze że tam niezaglądam, przynajmniej niemam tego problemu. :D :D
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 11, 2010 11:54 pm

Foczkowska nie mogę nie odpowiadać na pytania i zaczepki itp .. wtedy mi jeszcze olero zarzuci ignorancję ! :lol:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
olero
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 7:54 pm

wt sty 12, 2010 12:10 am

Zaczątki choroby psychicznej.Hmm. No proszę, ewelinka ma wiedzę w medycynie. hahaha.
Aha, Twoich postów nie tłumaczę sobie, bo są proste.

Co do odpowiedzi w tym "temacie" Virus i Rysiontko cokolwiek wnieśli do tematu.

Konkludując, wydawało mi się że zadając , na pozór proste pytanie, wywołam tyle wrogich uczuć, czy też myśli.

Pozdrawiam, życzę Ci Ewelina dalszych "sukcesów" w "adminowaniu" na tym forum, i w Twoim życiu prywatnym tudzież.
Awatar użytkownika
olero
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 7:54 pm

wt sty 12, 2010 12:12 am

Ewelina pisze:Foczkowska nie mogę nie odpowiadać na pytania i zaczepki itp .. wtedy mi jeszcze olero zarzuci ignorancję ! :lol:
Najwyżej IMPERTYNENCJĘ.
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

wt sty 12, 2010 12:31 am

Bijta sie w kisielu :lol:
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sty 12, 2010 12:31 am

Olero,

Musze Cię przeprosić, Ciebie i Bundiego w jednej osobie. Miałam wielką wizję, coś mnie tknęło czytając Twoje posty i szczerze z całego serca przepraszam za moje zachowanie. Nie wiem jak żyłam wcześniej. Bycie Adminem mi zasłoniło oczy. Masz rację jestem złym, apodyktycznym i impertynenckim adminem, biedni Ci nasi userzy co na forum przeze mnie tyle nerwów stracili, jak ja im się odwdzięczę ? Masz rację kiełbasa jest stara i sama już ze sklepu wychodzi, jakby nie była zafoliowana to by się rozpłynęła !
Wybaczysz Olero ?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
BaCy
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 12, 2010 12:12 am

wt sty 12, 2010 12:53 am

To mnie pani Admin zaskoczyla!?!?!!!
Awatar użytkownika
olero
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 7:54 pm

wt sty 12, 2010 12:53 am

Heh sarkazmem to umiesz pojechać. Tak właściwie to najmądrzejszy post to był Twój,
pokłony
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt sty 12, 2010 1:50 am

heheeh ale sie uśmiałem " bijta sie w kisielu: heheheh ,
albo " kiełbasa sama wychodzi ze sklepu" heheh skąd masz -a przypełzło hehehehehe :D :D niema co. takie czasy
BaCy
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 12, 2010 12:12 am

wt sty 12, 2010 10:02 am

He niezle sa te wasze,co niektore opinie....a co sadzicie o sprzedawcach Pod orlem?
ODPOWIEDZ