Playgroup w St Boniface Church, Shirley High Street

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

śr lip 15, 2009 11:06 pm

Czy ktos z Was tam chodzi i wie jak tam jest? I czy to jest caloroczne czy maja jakas przerwe wakacyjna? Zastanawiam sie tez czy chadzaja tam glownie mamy z malutkimi dziecmi i czy zabrac tam prawie 4-latke to dobry pomysl (tym bardziej, ze musialabym namowic moja opiekunke zeby sie przejechala z dzieckiem na drugi koniec miasta...).

Bede wdzieczna za info/opinie.
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 16, 2009 10:09 am

Witaj Celtka, ja osobiscie nie chodze, ale to moj projekt organizuje ta grupe:-) Grupa jest dla mam z dziecmi do 5-go roku zycia. Gdy bylam tam ostatnio (w zeszlym roku), to bylo duzo dzieci ok 2-3 latkow, ale tez starsze byly.. nie wiem jak jest teraz. Najlepiej przejdz sie i zobacz sama:-)Grupa bedzie sie spotykac w wakacje tez..nie ma przerwy:-)
Pozdrawiam
A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

czw lip 16, 2009 10:07 pm

Dzieki Aneczka! To w takim razie musze sie postarac zeby moja mala tam dotarla.
margus123
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 9:27 am

ndz lip 26, 2009 9:40 am

Ja jestem w 25 tygodniu ciązy.. Zastanawiam sie czy tez moglabym tam przyjsc. Czy moze sa na terenie Southampton organizowane jakies inne jeszcze spotkania dla kobiet w ciaży. Bardzo by mi na czyms takim zalezalo bo od wrzesnia bede na maciezynskim, a nie znam za wiele mam z okolic southampyon.Fajnie byloby sie z kims spotkac i pogadac.
ODPOWIEDZ