Widze wojne!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

sob lip 05, 2008 2:45 pm

Wybacz...odnioslem mylne wrazenia, ze sie nabijasz.
Ja sie w zadnym wypadku nie chwale tym co mam i nie jestem pewnien czy to jasnowidzenie.
Tak czy inaczej mi sie ten stan nie podoba i nie traktuje siebie jako "naznaczonego".

Jednak znam dobrze goscia, ktory zadawal kilku osobom zadanie myslenia o czyms, a on mowil o czym oni mysleli z superdokladnoscia. To bylo niewiarygodne ale prawdziwe.
Nie chce w tym momencie sie rozwiajac w temacie, ale to bylo naprwde niesamowite.
Od dawna nie zajmuje sie juz tego typu sprawami, ale ten przypadek akurat dobrze pamietam.
Oczywiscie zaraz ktos napisze, ze da sie to wyjasnic....zapewne sie da...ale narazie nikt nie wyjasnil, bo nie ma jeszcze takiego sprzetu.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob lip 05, 2008 5:30 pm

Slyszalem o tego rodzaju incydentach , nie wiem jakie okolicznosci towarzyszyly eksperymentowi ale... wielokrotnie probowano udowodnic teze czytania mysloksztaltow w warunkach laboratoryjnych , niestety bez powodzenia .To samo dotyczy widzenia na odleglosc (remote viewing ) czy jasnowidzenia . Wszystkie wyniki jesli sie to wezmie pod lupe oscyluja w granicach prawdopodobienstwa losowego czyli bez ingerencji czegos wiecej niz przypadku
Wszystko mozna wyjasnic drogi Panie , jesli ktos posiada silna osobowosc , charyzme i zdolnosci hipnotyzerskie w trakcie rozmowy moze takemu jegomosciowi zasugerowac o czym ma w tym momencie myslec , bo w innym jest juz mu duzo ciezej zgadywac :wink:
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

sob lip 05, 2008 7:12 pm

a o tym niepomyslalem :)

Wszystko jest mozliwe.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
ODPOWIEDZ