beauty salons

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lis 14, 2007 4:53 pm

Dobrze,ze wyszedł ten temat , ponieważ sama właśnie myslę usilnie o tym,gdzie wybrac sie tutaj do fryzjera...poradzcie , gdzie jest dobrze, sama tez slyszalam o salonie Ana niezbyt pochlebne opinie, tak wiec tam nie mam zamiaru sie kierowac, a co powiecie o Kosmyku, no i angielskich salonach, jesli jest jakis dobry to wole dolozyc ale przynajmniej wyjsc z usmiechem na twarzy a nie przerazeniem w oczach... :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

śr lis 14, 2007 5:20 pm

jesli ten kosmyk jest w poblizu derby road to slyszalam rozne opinie ale wiekszosc pozytywnych. wiem tez ze wiele fryzjerek polek przyjmuje tylko w domu np u klientki albo u siebie trzeba sie umowiec i robia tez calkiem nie zle. osobiscie znam Anie ktora ma swietna reke do koloru pasemek itp robila wlosy mojej bratowej i fryzjerke Beate ktora ma bardzo dobra reke do scinania, robila wlosy mojej siostrze. jestem teraz w polsce ale jak tylko bede miala z kims kontakt to dam namiary do tych pan. buzka
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lis 14, 2007 6:30 pm

Dobrze, bede czekac z niecierpliwoscia na wiesci.
Pozdrawiam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sun-niva
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 8:40 am

czw lis 15, 2007 11:41 am

Jesli chodzio naprawde dobrych fryzjerow, to zaglebie stylistow znajduje sie na Bedford Place. Mysle, ze tam ryzyko jest nie wielkie, jednak nalezy liczyc sie z wydatkiem og 40 funcirow w zwyz za samo ciecie. Mnie to nie bawi wiec staram sie zawsze chodzic do mojego ukochanego fryzjera jak jestem w Polsce. Tony & Guy tez jest barzo spox:)
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

czw lis 15, 2007 2:16 pm

Ja bylam na Bedford Place, miejsce sie zwalo Arizona, jest naprzeciwko pubu Criceters i butiku z torebkami, byl to jakis styczen, ruch nieduzy, to mieli promocyjne ceny, ze za strzyzenie , mycie i modelowanie zaplacilam ponizej 20£. Zadowolonam byla po; normalnie ceny sie ksztaltuja 40+ :)
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
wars
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 26, 2007 12:05 am

pn mar 10, 2008 2:23 pm

Jak donosi "Polski Kurier" salon fryzjerski "Kosmyk" otwiera salon kosmetyczny.
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

czw mar 20, 2008 8:30 pm

no tez slyszaalam, a wiadomo jakie uslugi beda prowadzone?
Siostra
Zaczyna Działać
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 8:11 pm

czw mar 20, 2008 10:44 pm

Salon kosmetyczny juz jest otwarty od 2 tygodni- tak mi sie wydaje.
A co do fryzjerki to polecam Beate o ktorej juz wspomniano. Jak ktos chce namiary to zapraszam na piv.
krzysztof
Gość
Posty: 24
Rejestracja: czw mar 15, 2007 7:53 pm

ndz maja 25, 2008 6:49 pm

Drogie Panie!
Oto oferta "Makijaz permamentny"
Oferujemy Paniom nowy rodzaj makijazu ust,oczu i brwi,utrzymujacy sie 3-5 lat tzw.Conture Make-up firmy PUREBEA.Jest on metoda nr 1 na swiecie sluzaca do naturalnego podkreslenia konturu ust,brwi i oczu.Conture Make-up w sposob naturalny podkresla kontury,stad bardzo wazne jest dobieranie barwnikow.Pigmenty pochodzenia naturalnego,nie toksyczne i nie alergizujace zostaja osadzone w naskorku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni miedzykomorkowej utrzymuja sie tam w sposob widoczny do okolo 3-5 lat,oto nr tel +34677075699 proszke pytac o Agnieszke.
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pn maja 26, 2008 8:51 pm

dzieki za info ale raczej preferuje makijaze jednodniowe ;)
Semper fidelis
Awatar użytkownika
Edith
Zaczyna Działać
Posty: 128
Rejestracja: wt maja 15, 2007 7:07 pm
Lokalizacja: Southampton

wt maja 27, 2008 12:27 pm

Co do salonu kosmetycznego w Kosmyku, jest otwarty juz od kilku tygodni. Wykonywane sa tam raczej wszystkie zabiegi, z tego co pamietam , lacznie z kwasami czyli glebokim zluszczaniem naskorka. Ceny ksztaltuja sie od 20 wzwyz za zabiegi, oczyszczanie z ultradzwiekami niestety az 55. Bylam tylko raz na oczyszczaniu wlasnie wiec nie moge wydac jednoznacznej opinii tylko po jednej wizycie.

Udalo mi sie jednak znalezc kosmetyczke ktora przyjmuje w domu. Dysponuje niezbednym sprzetem, ceny ma duzo nizsze i mimo ze nie ma az tak bogatego wachlarza uslug jak w kosmyku - ja jestem zadowolona. Akurat te zabiegi o ktore mnie chodzi mozna tam wykonywac. Dla porownania- oczyszczanie twarzy z zabiegiem normalizujacym i ultradzwiekami-25 funtow. Polecam
Pracuj jakbyś nie potrzebował pieniędzy...
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił...
Tańcz jakby nikt nie patrzył...
Spiewaj jakby nikt nie słuchał...
Zyj jakby to było niebo na ziemi...
--------
gg 5327934
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

wt maja 27, 2008 1:32 pm

to rzeczywiscie jest roznica, hmm poki co musze zajac sie leczeniem a nie upiekszaniem :(
Semper fidelis
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

czw cze 19, 2008 8:55 pm

nie polecam nikomu salonu na shirley ''ANA'' nie dos ze bardzo duzo biora,to jeszcze pani wycenia wedlug wlasnego gustu i tegho czy kogos polubi czy nie!! nigdyw zyciu nie siadajcie pod nozyczki szefofej tegoz salonu!! ona nie umie scinac kobiet a robi to jak jej pracownica jest na urlopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skandal.... biora ludzi na ilosc,a nie na jakosc.... mi zrobili tam bardzo ''cos'' nie przyjemnego na glowie... za podciecie KONCUWEK!! biora prawie 30 funtow!! nie znaja sie na fachu fryzjerskim,nie obchodzi ich stan wlosow klijentek ... strzezcie sie moje drogie!! Polecam kosmyk... w prawidzie jest troche drogo,ale profesjonalnie i solidnie!!
Awatar użytkownika
didi05-88
Zaczyna Działać
Posty: 163
Rejestracja: pn cze 25, 2007 6:52 pm
Lokalizacja: Southampton, Dolny Slask

czw cze 19, 2008 8:56 pm

krzysztof pisze:Drogie Panie!
Oto oferta "Makijaz permamentny"
Oferujemy Paniom nowy rodzaj makijazu ust,oczu i brwi,utrzymujacy sie 3-5 lat tzw.Conture Make-up firmy PUREBEA.Jest on metoda nr 1 na swiecie sluzaca do naturalnego podkreslenia konturu ust,brwi i oczu.Conture Make-up w sposob naturalny podkresla kontury,stad bardzo wazne jest dobieranie barwnikow.Pigmenty pochodzenia naturalnego,nie toksyczne i nie alergizujace zostaja osadzone w naskorku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni miedzykomorkowej utrzymuja sie tam w sposob widoczny do okolo 3-5 lat,oto nr tel +34677075699 proszke pytac o Agnieszke.
a to jest angielski nr??
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt cze 20, 2008 8:27 pm

Moja kolezanka z pracy tez byla w Anie i niestety Wasza opinia sie potwierdza, co jak co ale moje panie popatrzcie na glowy mlodych Angielek, niektore ciecia to majstersztyk ...sprawdza sie tez powiedzenia, zanim siadziesz w fotelu fryzjerskim popatrz na fryzure tej co sie za Ciebie wezmie, zaniadbane wlosy i niemodne to raczej nie jest zacheta...

P.S Warto jeszcze dodac,ze polski fryzjer wlasnie dlatego jest znany, bo zrobil kase na nas, jak Polak bal sie isc do Anglika to poszedl do Polaka( widzialam stare zdjecia salonu z roku 2002 i przypominal bardziej bar z serii Take Away:):)
Obrazek
ODPOWIEDZ