Weekendowe lub wieczorowe kursy angielskiego

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
Rydryn
Gość
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 12, 2007 11:37 am
Lokalizacja: Southampton, Shirley

sob maja 12, 2007 12:29 pm

Czy ktos z Was wie gdzie organizowane sa w najblizszym czasie kursy angielskiego? Chodzi mi o kursy wieczorowe lub weekendowe. Znalazlem kilka ofert w internecie ale gdy zadzwonilem okazaly sie nieaktualne.


Pozdrawiam

R.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob maja 12, 2007 1:22 pm

Ostatnio zmieniony wt gru 29, 2009 1:28 pm przez e-admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kicia
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Southampton

sob maja 19, 2007 3:54 pm

Ja osobiscie w tamtym roku uczeszczalam na kurs wieczorowy(zajecia raz w tygodniu o 19)w Campusie University of Southamnpton na The Avenue(za kosciolem gdzie jest polska msza)Kosztowalo mnie to ok 150£ za caly rok(reszte pokrywa rzad),w grupie bylo ok 12 osob,zajecia byly ciekawe ale niestety przerwalam kurs bo zabraklo mi motywacji :roll: KUrs z tego co pamietam zaczyna sie we wrzesniu,wiecej informacjii udziela Ci w recepcji,maja tam ulotki dotyczace wszystkich kursow.A ja osobiscie w tym roku sprobuje wytrwac,mam tez motywacje :wink: Powodzonka
Awatar użytkownika
kicia
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Southampton

sob maja 19, 2007 3:56 pm

Ja osobiscie w tamtym roku uczeszczalam na kurs wieczorowy(zajecia raz w tygodniu o 19)w Campusie University of Southampton na The Avenue(za kosciolem gdzie jest Polska msza)Kosztowalo mnie to ok 150£ za caly rok(reszte pokrywa rzad),w grupie bylo ok 12 osob,zajecia byly ciekawe ale niestety przerwalam kurs bo zabraklo mi motywacji :roll: KUrs z tego co pamietam zaczyna sie we wrzesniu,wiecej informacjii udziela Ci w recepcji,maja tam ulotki dotyczace wszystkich kursow.A ja osobiscie w tym roku sprobuje wytrwac,mam tez motywacje :wink: Powodzonka
ODPOWIEDZ