Polska Restauracja

Byłem, zobaczyłem - polecam!
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw wrz 08, 2011 12:17 pm

MałaCzarna pisze:moim zdaniem jedzenie jest swietne , zreszta nie ma co oczekiwac nie wiadomo czego jak polacy tutaj szukaja czegos najtanszym kosztem , nie wielu jest tu takich ja wy , chcacych polskiej restauracji gotowi zaplacic normalna cene , wszyscy szukaja jak najtaniej a nie jak najlepiej , wiec jacy klienci taka restauracja
Właśnie w tym zdaniu napisałaś receptę na niepowodzenie sukcesu gastronomicznego polskich restauratorów, ponieważ największy błąd jaki popełniają początkujący restaratorzy to nastawianie się bezpośrdenio na tzw. klienta z niższej półki oraz głównie na rodaków, a dlaczego nie nastawic się na klientów z grubszymi portfelami? oraz na anglików. Lecz żeby to się udało musi byc zapewniony wysoki standard usług oraz jakośc i prezentacja potraw.

Uwierz mi że jest wielu polaków oraz anglików którzy są gotowi zapłacic więcej wzamian za jakośc, klimat, smak i prezentację potraw. Ja idąc do restauracji oczekuję czegoś więcej niż tylko duża miska pierogów, ja szukam czegoś co mnie zaskoczy, sprawi że tam wrócę i spróbuję czegoś innego, wyszukanego. Następnie powiem znajomym że tam robią np. świetne ryby czy inne specjały oraz mają duży wybór wina etc...i tak oto po jakimś czasie taka restauracja zyskuje klientów....
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw wrz 08, 2011 12:21 pm

idż tam, zobacz a zrozumiesz dlaczego
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

czw wrz 08, 2011 9:57 pm

ja nie chce tu nikogo na sile namawiac do tego aby tam spedzal czas, kazdy oczekuje innego standardu , - chcialam tylko powiedizec ze z mojego punktu widzenia jest tam bardzo przyzwoicie a jedzenie bardzo smaczne , czasem nie warto sugerowac sie pozorami :)
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw wrz 08, 2011 10:21 pm

mi też się tam podoba, a snoby niech jadają w dominos pizza :mrgreen:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt wrz 09, 2011 7:39 am

globares pisze:mi też się tam podoba, a snoby niech jadają w dominos pizza :mrgreen:

globares OMG jeśli uważasz że dominos pizza jest snobistyczna to ja już kończę tą dyskusję bo widzę, że nie dojdziemy tu do żadnej konkluzji.

Mała czarna właśnie o to chodzi że ludzie są inni i każdy lubi to co chce i w tym cała istota. Jak napisałem wcześniej chętnie sprawdzę jak jest w tym barze i również szanuje twoje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam
MałaCzarna
Gość
Posty: 19
Rejestracja: śr lip 21, 2010 7:57 pm
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 09, 2011 8:36 am

bardzo mi milo , i dziekuje
Mała Czarna
To jest cnota nad cnotami - trzymać język za zębami! :D
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pt wrz 09, 2011 9:05 am

Jimmy pisze:
globares pisze:mi też się tam podoba, a snoby niech jadają w dominos pizza :mrgreen:

globares OMG jeśli uważasz że dominos pizza jest snobistyczna to ja już kończę tą dyskusję bo widzę, że nie dojdziemy tu do żadnej konkluzji.
czy Ty wiesz co to jest poczucie humoru ?
chyba tylko Ty pomyślałeś że ja mówię poważnie.

no dobra, niech idą do Mc'donalda :lol:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt wrz 09, 2011 9:46 am

globares Do żartów polecam dział HUMOR :?

A tak na marginesie czy ty wogóle zajmjesz się czymś innym (praca, studia, jakiej hobby) niż pisanie postów w każdym temacie nie koniecznie na temat??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pt wrz 09, 2011 9:58 am

tak pracuje na zmianę w dwóch zakładach. 4 dni w jednym i cztery dni w drugim, dziś mam na drugą zmiane. Pozatym jestem uzależniony od komputera, kobiet, roweru, podróży, fotografii i innych bardziej przyziemnych rzeczy. W polsce byłem redaktorem naczelnym gazety i tak mi zostało, ale polecam się na przyszłość.
Może trzeba ćię połaskotać bo masz taki wisielczy humorek. :mrgreen:
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt wrz 09, 2011 10:30 am

Łaskotki tu nie pomogą, mam ścisły i analityczny umysł więc mój mózg automatycznie odrzuca zbędne informacje, a przyjmuje i analizuje tylko to co zawiera potrzebne informacje.

A co do humorku to owszem mam, ale czarne poczucie humoru :D

Pozatym myślę że można już zamknąc ten temat...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pt wrz 09, 2011 10:40 am

nie da rady, to temat rzeka, nawet jeśli powstanie kiedyś w Soton Polska restauracja to i tak znajdą się malkontenci, którzy napiszą że wolą grilla bo go Kaczyński wymyślił. :lol:
http://www.spieprzajdziadu.com/2009/04/ ... zieki-pis/
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
ODPOWIEDZ