Wesele w plenerze

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

pt lut 22, 2019 11:53 am

Zastanawiam się, czy taka opcja, jak wesele w plenerze będzie idealna dla mnie. Co o Tym sądzicie? Moim zdaniem wesele w plenerze to będzie świetna sprawa, ponieważ zależy mi na czymś innym i nie standardowym. Na stronie http://naskrajnej.pl/przyjecia-weselne/ widziałam bardzo fajną ofertę i chyba się zdecydujemy.
jowitex
Gość
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 22, 2019 3:59 pm

pt lut 22, 2019 4:03 pm

pytanie podstawowe - w jakim miesiącu i gdzie to wesele. U nas trzeba liczyć się ze złą pogodą. W zasadzie w zadnym miesiącu nie ma pewności że nie zacznie padać czy nie będzie zimno
Awatar użytkownika
Jokerka
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 22, 2019 5:19 pm
Lokalizacja: Bochnia

pt lut 22, 2019 5:24 pm

Od zawsze marzyłam o weselu w plenerze. Boje się jednak, że nagle zacznie padać i co wtedy?
jowitex
Gość
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 22, 2019 3:59 pm

pn lut 25, 2019 1:06 pm

Jokerka pisze:Od zawsze marzyłam o weselu w plenerze. Boje się jednak, że nagle zacznie padać i co wtedy?
dokładnie, to jest bardzo duże ryzyko, zwłaszcza w naszym klimacie. Byłam świadkiem takiego ślubu w Turcji i tam fajny pomysł, bo wieczorem już chłodniej, a ciepło i przyjemnie, ale pogoda praktycznie pewna
Maras34
Gość
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 13, 2019 10:10 pm

śr mar 13, 2019 10:22 pm

ksenia88 pisze:Zastanawiam się, czy taka opcja, jak wesele w plenerze będzie idealna dla mnie. Co o Tym sądzicie? Moim zdaniem wesele w plenerze to będzie świetna sprawa, ponieważ zależy mi na czymś innym i nie standardowym.
ksenia88 powiem krótko, jeśli masz taką możliwość to wybierz wesele w plenerze. Taki dzień zdarza się raz w życiu (w większości przypadków) i warto, żeby był taki jak chcemy. Moja obecna żona marzyła o uroczystości ślubnej w plenerze. Przyznam, że byłem sceptyczny zważywszy na naszą pogodę. Uległem, bo Panna Młoda powinna mieć wszystko najlepsze ;) Znaleźliśmy idealne miejsce Hotel Styl 70, gdzie można było zorganizować uroczystość w ten sposób, a później od razu przenieść się na imprezę weselną. Wyszło perfekcyjnie. Moja żona była zachwycona. Goście również dobrze się bawili. Oczywiście mieli także zapewnione miejsca w hotelu. Żonie zrobiłem dodatkowo prezent ślubny i wykupiłem jej w tym samym hotelu pakiet spa http://spaplaneta70.pl/pakiety/ Zostaliśmy tam na dłużej. Bardzo fajna opcja, żeby odstresować się po tym całym wydarzeniu :)
Iwona_P
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw sty 17, 2019 9:54 am

wt cze 11, 2019 11:16 am

Mam wesele w plenerze - to od zawsze było moje marzenie, ale zastanawiam się, czy na tego typu imprezie sprawdzi się fotobudka. Chciałabym wynająć fotobudkę na wesele w Krakowie, ale dokońca nie wiem czy jest to dobry pomysł w przypadku wesela w plenerze.
Mietek33
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2018 2:21 pm

pt cze 14, 2019 12:09 pm

Wesele w plenerze to świetny pomysł. Teraz coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie. Jeśli chcecie zorganizować przyjęcie weselne pod chmurką to pamiętajcie, żeby wynająć namiot na wesele. Takie namioty o różnych wielkościach oferuje firma Halplan. U nich możecie wypożyczyć elegancki namiot pod którym można ustawić stoły dla gości.
agatanowak34Waw
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 29, 2019 10:18 am

wt paź 29, 2019 10:47 am

Witam polecam zobaczyć salę weselna http://hotelwradomiu.pl/tanie-wesela bardzo fajnie można wykorzystać hotel do zorganizowania obok wesela w penerze.
olivcia12
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 20, 2018 11:41 am

śr gru 11, 2019 1:54 pm

Wszystko pięknie tylko kto zagwarantuje pogodę? Ja bym nie ryzykowała.
daga
Gość
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 21, 2020 5:30 pm

wt sty 21, 2020 5:37 pm

Wesele w plenerze Świetne rozwiązanie pod warunkiem, że dopisze pogoda. Jeśli się uprzemy na tego typu przyjemności trzeba pamiętać, żeby mieć jakąś alternatywę.
ODPOWIEDZ