Gotowanie

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
lyptonsky
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:31 pm

pn sty 07, 2019 10:34 pm

Macie jakies sprawdzone przepisy? xd
TheRozpylacz
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:55 pm

wt sty 08, 2019 12:23 am

W dobie internetu nie powinno byc wiekszego problemu ze znalezieniem ciekawych przepisow. Na dobra sprawe jest cala masa rozmaitych blogow kulinarnych .. chociaz szczerze powiedziawszy dosc duzo tych przepisow potrafi sie powielac. Ja zawsze stawiam na bardziej oryginalne rozwiazania .. oczywiscie w miare mozliwosci. Lubie probowac takze innych kuchni - zasmakowala mi jakis czas temu wloska .. ale jak wiadomo co za duzo, to nie zdrowo :) Z bardziej uniwersalnych przepisow to mozesz sprobowac przyrzadzic sobie stek wolowy z .. kasza gryczana - https://uwielbiam.pl/przepis/stek-wolow ... a-gryczana Jest to bardzo sycace polaczenie .. swego czasu robilem sobie takie danie podczas remontu. Mozna zjesc taki syty obiad i zapomniec o kolacji. Samo przygotowanie jest banalnie proste .. kazdy amator gotowania sobie z tym poradzi. Smacznego
Iwona_P
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw sty 17, 2019 9:54 am

pn sty 21, 2019 12:52 pm

Mam przepis na ciasto, które zawsze znajduje swoich fanów:) Zazwyczaj robię je latem bo jest idealne na upały:) Jednak nie spotkałam jeszcze osoby, która potem nie prosiłaby mnie o przepis:)
roksani
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 23, 2019 9:01 am

śr sty 23, 2019 9:11 am

Jakieś dania z większą ilością białka? Nie jem mięsa od jakiś dwóch miesięcy i szukasz alternatywnych przepisów.
jawani
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 14, 2019 12:13 pm

czw lut 14, 2019 12:18 pm

Ja jako smakołyk uważam wędzone wyroby. Posiadam własną wędzarnie, dzięki której mogę zaskoczyć własnych gości swoimi wyrobami.
marcziana11
Gość
Posty: 23
Rejestracja: pt lut 15, 2019 12:11 pm

pt lut 15, 2019 12:20 pm

roksani pisze:Jakieś dania z większą ilością białka? Nie jem mięsa od jakiś dwóch miesięcy i szukasz alternatywnych przepisów.
a jesz ryby? może one
ewentualnie zwiększ ilość nabiału i jajek, w nich jest sporo białka no i koniecznie strączki. Pogrzeb w przepisach wegetariańskich, na pewno coś znajdziesz dla siebie
ODPOWIEDZ