Prowadzenie firmy

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
mlynarz
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 07, 2019 9:40 pm

pn sty 07, 2019 9:42 pm

Jak juz jestesmy w temacie prowadzenia firmy. Jakie konto bankowe bedzie najlepsze?
TheRozpylacz
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:55 pm

pn sty 07, 2019 10:57 pm

Teraz jest dosc duzo darmowych.
lyptonsky
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:31 pm

wt sty 08, 2019 1:14 pm

Prowadzenie wlasnej dzialalnosci w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie proste. Wszystko to przez zbyt skomplikowany system podatkowy oraz roznego rodzaju kruczki prawne. Nie ma sie co dziwic, ze ludzie szukaja pomocy w kwestiach finansowych bo nawet w przypadku mniejszej dzialalnosci jest to dosc zawile. Wracajac do kwestii wyboru konta bankowego - to rowniez szukam czegos sprawdzonego. Niestety w wiekszosci reklam jakie mozna zobaczyc nie wszystko jest do konca jasno przedstawione .. mi zalezy na tym aby konto było w 100% darmowe . Konta dla firm pod tym wzgledem prezentuja sie o wiele lepiej od indywidualnych. Przegladajac oferty wiekszych bankow najbardziej przypadl mi do gustu Nest Bank - https://www.nestbank.pl/biznes/konta.html oferujacy w pelni darmowe konto - tak, przeczytalem caly regulamin od deski do deski .. nie ma sie do czego przyczepic. Interesuje mnie natomiast jak wyglada wszystko od strony technicznej . w sensie czy obsluga konta jest intuicyjna .. a takze czy mozna liczyc na szybkie wsparcie w razie problemow. Z gory dzieki za opinie!
ODPOWIEDZ