Reklama dla firmy

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
marle6ka
Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: pn sie 29, 2016 11:07 am
Kontakt:

wt paź 23, 2018 5:46 pm

Marketing internetowy to popularna strategia jeśli chodzi o promowanie marki w sieci. Warto dobrze przemyśleć wszystkie kroki i dobrać efektywną dla naszej branży strategię. Polecam zapoznać się z artykułem na ten temat http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing- ... owy-online jak również skontaktować się z firmą która może kompleksowo zająć się reklamą w internecie waszej marki.
Mietek33
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2018 2:21 pm

pt lis 16, 2018 12:10 pm

Moim zdaniem reklamowanie sie na targach branżowych to świetny pomysł. Targi to miejsce, gdzie można bezpośrednio przedstawić klientowi swoją ofertę i skuteczniej zachęcić go do skorzystania z niej. Do targów jednak trzeba się dobrze przygotować - kluczową rolę mają stoiska targowe poznań. W tej kwestii najlepiej zdac się na profesjonalną firmę, która stworzy stoisko wyróżniające nas spośród innych uczestników.
sisi010
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 22, 2018 8:28 pm

wt lip 02, 2019 6:18 pm

Ostatnio widziałam coś takiego jak podłogi diodowe i tak się właśnie zastanawiam, czy coś takiego można by zastosować jako reklamę. Nie wiem może na jakimś koncercie, występie? Zawsze byłoby to coś innego i oryginalnego. Widzieliście jak na żywo takie systemy holograficzne wyglądają?
ODPOWIEDZ