Kosmetyki naturalne - olej laurowy

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
adel87
Gość
Posty: 13
Rejestracja: czw gru 07, 2017 6:43 pm
Kontakt:

pn gru 11, 2017 11:39 am

Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne olej laurowy. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

śr mar 27, 2019 8:11 pm

Nie znałam tego oleju więc nie wiedziałabym nawet, jak mogłabym go wykorzystać. Szukając natomiast wysokiej jakości kosmetyków natknęłam się na sklep internetowy https://jejustore.pl/sklep/rodzaj/twarz/kremy-bbcc/ i jego oferta bardzo mi się spodobała. Czy kiedykolwiek mieliście okazję złożyć w nim zamówienie, czy też nie?
Manka
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 1:47 pm

śr paź 28, 2020 2:13 pm

jesli chodzi o fajny sklad kosmetyków to sobie obczajcie krem z [url=http://makijaz.net.pl/Eveline-Cosmetics-%e2%80%93-polska-marka-kosmetykow-ktora-podbija-swiat/]eveline[/url] egyptian miracle czy jakos tak ma kilka składowych i same naturalne. Używam go głównie do ciała i rąk bo jest dość tłusty ale bardzo go lubię bo fajnie nawilża.
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

wt lis 02, 2021 3:22 am

Ja kupuję naturalne wegańskie kosmetyki bezpośrednio u producenta, są po prostu rewelacyjne dla skóry, odkąd ich używam nie mam z nią żadnych problemów, nie nękają mnie uczulenia ani podrażnienia.
ODPOWIEDZ