Bestialstwo Polaków

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
creative

pt sie 02, 2013 9:37 pm

http://www.tvn24.pl/dozywocie-za-skatow ... html#forum


Jak tam można traktować własne dziecko takich ludzi powinno się likwidować albo oddać na dożywotnie tortury! ! !
nowy1
Gość
Posty: 19
Rejestracja: wt cze 04, 2013 7:07 pm

sob sie 03, 2013 4:45 pm

creative pisze:http://www.tvn24.pl/dozywocie-za-skatow ... html#forum


Jak tam można traktować własne dziecko takich ludzi powinno się likwidować albo oddać na dożywotnie tortury! ! !
Moze zmien tytul na "Bestialstwo zlych rodzicow" bo zabrzmialas jak Adam z G. Wyborczego.
creative

sob sie 03, 2013 6:53 pm

nowy1 pisze:
creative pisze:http://www.tvn24.pl/dozywocie-za-skatow ... html#forum


Jak tam można traktować własne dziecko takich ludzi powinno się likwidować albo oddać na dożywotnie tortury! ! !
Moze zmien tytul na "Bestialstwo zlych rodzicow" bo zabrzmialas jak Adam z G. Wyborczego.

A co tu kryć skoro to Polacy? Zły Polscy rodzice
Waldek
Gość
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 01, 2013 9:16 am

wt sie 06, 2013 9:44 am

Najgorsze, ze w Polsce dostali by po 10 lat!! A takie ludzkie... cos powinno byc na zawsze odizolowane od spoleczenstwa.
zari
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 12, 2013 2:09 pm

pn sie 12, 2013 2:23 pm

a tylu ludzi oddały życie za swoje dzieci. już słyszałem o tej sprawie ale nigdy nie czytałem żadnego artykułu.. teraz żałuje że to zrobiłem.. nie spodziewałem się takiego bestialstwa
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

czw sie 15, 2013 10:53 pm

Chciałbym coś dodać do tego tematu.
Jest Nas tutaj zarejestrowanych ponad 30 tysięcy,od początku istnienia tego portalu. Uważam iż sporo..Z własnych obserwacji, może jest nas aktywnych dwa tysiące ,to wszystko .Tak nam się dobrze żyje.Nie warto pomagać innym, nam innym . Powinien mieć gożej niż ja .Wtedy to ja się będe cieszyć. Przecież to Nasza dewiza, czy ktoś zaprzeczy???
Temat jest drażliwy bo uderza w nas Polaków. Ale jacy jesteśmy, mamy wszystko w d...e . Na trzysta trzydzieści wejść jest raptem pięć komentarzy.
Nie trzeba mieć doktoratu aby stwierdzić że Jesteśmy ludzmi bez własnego zdania . Popularne obecnie słowo LEMINGI, tutaj też .
Czy już tak zryli Wam berety ? Lub Jesteście takimi ignorantami bo to nie dotyczy Was?
Wiem,mam odpowiedż! Wy się poprostu wstydzicie że Jesteście polakami.
To tyle wstępu .
Wracając do wątku .Czy Zauważyliście że tutaj wszystkie media podając tę informacje pokazały twarze tych zwyrodnialców?
A w Naszych wszędzie były czarne paski.
Czas to zmienić, nie Sądzicie?
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt sie 16, 2013 9:42 am

Warto pomagac ale tez trzeba wiedziec komu bo nie kazdy na ta pomoc zasluguje. Ja sie wstydze polskiego pochodzenia i moge ci to powiedziec prosto w twarz gdyz nie widze zadnych powodow do dumy bycia polakiem jesli ty masz inny poglad to twoja sprawa .Wracajac do tematu , mnie dziwi inna sytuacja , dlaczego nikt nie beknal za zaniedbania wynikajace z obserwacji dziecka ktore niby socjalizuje sie w szkole i nie zyje w prozni ? Skoro niektorzy widzieli ze wyjada kanapki rowiesnikom , chodzi glodne i chudnie w oczach , tacy ludzie tez powinni poniesc konsekwencje . Jako kontrprzyklad podam sprawe baby P . link do sprawy http://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Baby_P , tam konsekwencje poniosla tez pracownica socjalna .
creative

pt sie 16, 2013 7:52 pm

Nie rozumiem czemu mamy się wstydzić naszego pochodzenia, ja sie nie wstydzę. W każdej narodowości znajdzie się kilka osób które to powodują, ta dwójka niestety jest naszym przykładem, ale głupota jest wstydzić się własnego pochodzenie jesteś Polakiem i nim zostaniesz czy tego chcesz czy nie. Historia pokazuje że Polski naród był znaczącą potęgą i znaczyliśmy coś teraz to wszystko przez władzę się pochrzaniło i przez podłych ludzi.
ABC
Zaczyna Działać
Posty: 169
Rejestracja: pn maja 13, 2013 10:37 pm

pt sie 16, 2013 9:50 pm

.Do --thyrfing--
Fajnie że chociaż Ty masz swoje zdanie. Aczkolwiek nie podzielam go do końca .
Bo skoro siedzisz tutaj ponad sześć lat ,więc nie powinieneś był tu przyjeżdżać skoro się brzydzisz swego pochodzenia .
Sądząc po słownictwie nie miałeś do szkoły pod górke, skoro tak to powinieneś był znać skrawek Naszej historji. Pomyliłem się, Naszej nie Twojej
I tu bardzo mądrze napisał koleś --creative-- .
Ja nigdy się nie wstydziłem że jestem polakiem .
Odnosze wrażenie że uważasz się za coś lepszego ,pewnie w polskim sklepie też rozmawiasz po angielsku?
Dzięki takim podobnym Tobie ludziom, inne nacje odbierają Nas w taki a nie inny sposób. Wiesz co mam na myśli.
Ale to Twoja sprawa mi nic do tego. Napisałem co odczuwam,i to jest moje.
Jesteś jednym na czterdziestu który ma swoje zdanie, a co z resztą. Widzisz.

Wracając do sedna
Ja myślę iż ta sprawa tak się nie skończy .Ponieważ z tego co wiem , w sądzie padały pytania ze strony angielskiej odnośnie szkoły i socjalu ,gdzie oni byli.
Szkoła wiedziała . Zapewne więc będzie ciąg dalszy
A o tamtej baby słyszałem. Tu pewnie będzie podobnie.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob sie 17, 2013 7:09 am

wydaje sie jednak ze sprawa nie bedzie miala takiego finalu jak ta z baby p , tam media podchwycily temat zaniedban socjalnych i ciagnely to jeszcze dlugie tygodnie .W konsekwencji ktorej wylana zostala na zbity pysk pracownica tychze sluzb publicznych i chyba cale szefostwo z regionu .Byl kiedys artykul w d-mailu ze ta pierwsza do dzisiaj pracy nie moze znalezc .dziecko emigrantow z polski bylo medialne tylko kilka dni i sprawa moze byc zamieciona pod dywan , obym sie mylil . Wracajac do pochodzenia :) oczywiscie macie racje ze ten co urodzil sie wroblem skowronkiem nie zdechnie (czy jakos tak ) niemniej nie jest mi po drodze z tym pietnem .Nie ukrywam sie ale tez nie manifestuje , do pol. sklepu nie chodze lub rzadko bywam z powodow ideologicznych , chce aby moje pieniadze w mozliwie jak najwiekszym procencie krazyly i wspieraly uk. dziadostwa z ktorego wyjechalem nie bede dotowal i tyle .
creative

sob sie 17, 2013 12:00 pm

To czyli ty i twoje zycie jest dziadowskie bo jesteś Polakiem. Wstyd mi za ciebie i takich podobnych do ciebie. Lepiej bedzie jak skasujesz tu konto po co tu jesteś skoro pochodzenie dla ciebie jest wstydliwe. Rodziców tez musisz się wstydzić cóż żal...
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob sie 17, 2013 1:43 pm

no coz ukrywac nie bede ze tak , jest dziadowskie bo to panstwo tego dziada ze mnie zrobilo i nie tylko mnie jesli tego nie zauwazylas :) a bylo by jeszcze bardziej dziadowskie gdyby nie fakt ze postanowiono uruchomic wentyl bezpieczenstwa jakim byla akcesja w ue .Wyobraz sobie co by sie moglo stac z rzadem jesli by nigdy do tego nie doszlo . Rodzicow sie wstydzic nie musze oni tez wyboru nie mieli przychodzac na swiat jako polacy ba nawet nie mieli wyboru by zyc gdziekolwiek indziej .Ja mam przynajmniej porownanie i z cala swiadomoscia stwierdzam ze zostawilem za soba wieksze dziadostwo .Zycie na emigracji jest zyciem z pietnem kogos obcego czyli gorszego taka jest niestety ludzka mentalnosc i nic tego nie zmieni .
creative

sob sie 17, 2013 2:33 pm

A tak na marginesie jestem facetem nie pisz do mnie w formie żeńskiej:p Nie zauważyłeś po pismie:P
Jaku-b
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 23, 2012 12:53 pm

ndz sie 18, 2013 3:48 pm

creative pisze:A co tu kryć skoro to Polacy? Zły Polscy rodzice
Nie przesadzasz? W Polsce też są takie sprawy. W Niemczech też, we Francji też i w wielu innych krajach, ale tego nie wiesz, bo nikt ci tych informacji pod nos nie podsuwa.

Bez przesady z oskarżaniem Polaków!


.
ODPOWIEDZ