dobry fryzjer

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
toxyna1
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 22, 2010 10:49 am

pt paź 22, 2010 10:56 am

Witam.Chciałabym zrobić sobie modną fryzurkę na głowie, mam długie proste włosy i chciałbym je fajnie pocieniować i zrobić grzywkę, czy możecie polecić kogoś kto zna się na rzeczy i sprawi, że wyjdę od fryzjera zadowolona?
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

pt paź 22, 2010 4:21 pm

Ja bede testowala Kosmyk w przyszlym tygodniu... napisze po wizycie:-)
Moja ulubiona fruzjerka niestety wyjechala do Polski na urlop macierzynski i teraz szukam nowej.

pozdr

A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt paź 22, 2010 7:44 pm

ja chodze do Rafaella na Portswood i mimo wielu krytyk, ktore tu widzialam po ich adresem, ja jestem zawsze zadowolona :) mysle, ze nikt nie jest w stanie ci doradzic tak na 100 %... moja kolezanka lata do fryzjerki i jest zadowolona, jak swinia w kartoflach, a ja patrze na nia i mysle, ja piernicze, dziewczyna musi jej nie lubic, skoro takie cos jej na lbie zostawia, i pewnie w dryga strone to tez dziala - ona pewnie patrzy na mnie z politowaniem, i mysli "biedna idiotka..."
tak wiec widzisz, ja polecilabym ci swojego fryzjera, a ona swojego...:)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt paź 22, 2010 11:40 pm

heehe cozaproblemy
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob paź 23, 2010 12:54 am

A ja kupilem wypasiona maszynke Dzilet w argosie ... tnie jak przecinak, sam sie obcinam. Maszynka zwrocila sie po 2 miesiacach.
Takze polecam - siebie :)

Kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob paź 23, 2010 12:13 pm

A ja czasami sama sobie podcinam wlosy.... jesli nie bedzie różnicy to po co przepłacać ? ;)

http://www.youtube.com/user/kandeejohns ... 9dKnie3Z8c

http://www.youtube.com/watch?v=Pyo7DXKT3lg


koffam youtube !
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw lis 18, 2010 12:00 am

No wiem, ze temat troche "przeterminowany", ale wczoraj moja cierpliwosc i tolerancja dla wlasnego odbicia w lustrze sie skonczyla i pobieglam do fryzjera. Wczesniej pisalam, ze biegam na Portswood do Rafaella, ale zadzwonilam dzien wczesniej, a tam oblozenie i zapisy na 10 lat do przodu, jak u samego Mistrza Pendereckiego (nie zebym go lubila, znaczy sie mistrza).
Ale wracajac do tematu, wczoraj nawet jakby mi ktores z was chcial obciac wlosy tez bym byla szczesliwa, czyli widzicie juz jaka bylam zdesperowana!!!
No i odpalilam fure malo opon nie zostawiajac pod garazem i pojechalam do Kosmyka na Shirley.
Goraco polecam!!! Nie dosc, ze Pani Wiesia mila, to nozyczki doslownie palily jej sie w rece!Moze przez chwile bylam w strachu, czy mi uszu nie obetnie, ale nie mialam wyboru i jej zaufalam :) I przy tym umie prowadzic rozmowe nie przerywajac strzyzenia, co na prawde bardzo rzadko zdarza sie fryzjerce! Wyszlam zadowolona, podobna wreszcie do Homo Sapiens, a kieszen nie zubozala, bo zaplacilam tylko £23!! Ja mysle, ze odwiedze ich znowu :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
tweety020
Gość
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 9:12 am

Wiesia jest absolutnie najlepsza!! Chodze do niej juz od paru lat i nigdy sie nie zawiodlam. Wie co i przede wszystkim jak zrobic. Niestety nie moge tego samego powiedziec o panu Rafale szkoda slow... Niektore angielskie salony tez nie sa lepsze, po wizycie w jednym z nich (oczywiscie w wielkiej desperacji) Wiesia doprowadzala moje wlosy do ladu prawie przez rok!
Jak wiadomo kazdej kobiecie wybor fryzjera jest bardzo idywidualny, jednak w chwili obecnej jest duzy wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lis 18, 2010 9:34 am

Wiesia jest absolutnie najlepsza!!
Koleżanko nie szalej :lol: najlepsza ale w wśród kogo? jeśli weźmiemy pod uwagę Rafała i Wiesie to tak -ona jest LEPSZA, ale nie jest NAJlepsza bo znam osobiście kilku lepszych fryzjerów, niekoniecznie polskich. Ja bym tak od siebie dodał że jest po prostu dobra w swoim fachu.
Pozdrawiam
blondynka23
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 18, 2010 10:34 am

czw lis 18, 2010 10:41 am

no z ta Wiesia ja nie mam dobrego doswiadczenia. siedzialamuniej na pasemkach 5 godzin, zaplacilam prawie 100, a po wszystkim moj fryzjer w Polsce mosial mi obciac wlosy opolowe, tak mi popalila.
tweety020
Gość
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 1:07 pm

Jimmy pisze:
Wiesia jest absolutnie najlepsza!!
Koleżanko nie szalej :lol: najlepsza ale w wśród kogo? jeśli weźmiemy pod uwagę Rafała i Wiesie to tak -ona jest LEPSZA, ale nie jest NAJlepsza bo znam osobiście kilku lepszych fryzjerów, niekoniecznie polskich. Ja bym tak od siebie dodał że jest po prostu dobra w swoim fachu.
Ja wyrazilam swoja osobista opinie na jej temat i potwierdzam ze dla mnie jest w tym miescie najlepsza :D Sprawdzilam kilkoro innych fryzjerow i niestety zawiodlam sie,natomiast Wiesia zawsze reprezentowala wysoki poziom uslug.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lis 18, 2010 1:46 pm

tweety020 pisze:
Jimmy pisze:
Wiesia jest absolutnie najlepsza!!
Koleżanko nie szalej :lol: najlepsza ale w wśród kogo? jeśli weźmiemy pod uwagę Rafała i Wiesie to tak -ona jest LEPSZA, ale nie jest NAJlepsza bo znam osobiście kilku lepszych fryzjerów, niekoniecznie polskich. Ja bym tak od siebie dodał że jest po prostu dobra w swoim fachu.
Ja wyrazilam swoja osobista opinie na jej temat i potwierdzam ze dla mnie jest w tym miescie najlepsza :D Sprawdzilam kilkoro innych fryzjerow i niestety zawiodlam sie,natomiast Wiesia zawsze reprezentowala wysoki poziom uslug.
OK wszystko się zgadza tylko mogłaś odrazu napisać, że jest najlepsza DLA CIEBIE! ale nie jest "absolutnie najlepsza" bo z tym sie niestety nie zgodzę...
Pozatym sam testowałem ten "wysoki poziom usług" i nie widziałem jeszcze dobrego fryzjera który zaczynałby obcinać włosy bez uprzedniego umycia ich klientowi... :lol:
Pozdrawiam
tweety020
Gość
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 2:47 pm

OK wszystko się zgadza tylko mogłaś odrazu napisać, że jest najlepsza DLA CIEBIE! ale nie jest "absolutnie najlepsza" bo z tym sie niestety nie zgodzę...
Pozatym sam testowałem ten "wysoki poziom usług" i nie widziałem jeszcze dobrego fryzjera który zaczynałby obcinać włosy bez uprzedniego umycia ich klientowi... :lol:[/quote]

Wydawalo mi sie ze skoro pisze na swoim poscie to jest to moja opinia i wyrazam sie tylko w swoim wlasnym imieniu, oczywiscie masz prawo sie z nia nie zgodzic.
Jesli chodzi o obcinanie bez mycia to widocznie malo widziales bo jest to stosowana praktyka gdyz wlosy moglybyc myte np. rano. Wiem ze Wiesia pyta panie jak sobie zycza wiec raczej nie jest to rzeczowy argument.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lis 18, 2010 3:38 pm

Ale co to za argument że mogły być myte np. rano??? a również mogły nie być myte od wczoraj czy przedwczoraj i co ? Gdzie taka praktyka jest stosowana? U fryzjera rodem z PRL-u?
Powtarzam raz jeszcze Wiesia jest dobra w swoim fachu, ale nie jest NAJlepsza! Byc moze dla ciebie jest NAJlepsza i niech tak pozostanie. Amen
Pozdrawiam
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

czw lis 18, 2010 11:17 pm

Jimmy pisze: Powtarzam raz jeszcze Wiesia jest dobra w swoim fachu, ale nie jest NAJlepsza! Byc moze dla ciebie jest NAJlepsza i niech tak pozostanie. Amen
Jimmy, dawaj tego NAJlepszego zamiast sie gardlowac. Ja z checia sprawdze NAJlepszego (dobrym w swoim fachy tez nie pogardze :P)
Zablokowany