dobry fryzjer

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt lis 19, 2010 12:23 am

No to Kosmyka czesc druga :)
A nie, za nim bedzie czesc druga, to jeszcze napisze, ze nie wiem, dlaczego obcinanie sie w Rafaellu jest dla niektorych rownoznaczne z obcinaniem sie u Rafala???? Ja sie obcinalam w salonie, co nosi ta nazwe, a Rafal moich wlosow nigdy nie dotykal! Dla scislosci dodam, ze tam pracuje wiecej fryzjerow niz wspomniany Pan Rafal! No to tyle tytulem wstepu :)
A teraz czesc druga Kosmyka.
Otoz, jak napisalam wczesniej jestem zadowolona (wlosy Jimmi mialam tez umyte i nawet pieknie glowe wymasowana :) ) i z tego zadowolenia pogonilam meza swego najlepszego do Kosmyka...
Maz wrocil, a ze bylo cos nie tak poznalam juz po zaparkowanym aucie, ktorym zajechal tak, jak Kubica do pitstopu i drzwami trzasnal tak, ze wiecie - prawie szklarza wzywalam, a uslugi tu drogie... No i wszedl!
I tu sie zaczyna druga czesc:
Obcinal Go niejaki fryzjer Bartek, ktory probowal majtac nozyczkami (tak powiedzial moj maz najlepszy), byl chaotyczny i w ogole do...no wiecie do czego! Maz moj najlepszy powiedzial, ze nigdy juz tam nie pojdzie, ze gosciu na fryzjerstwie sie znal tyle co nasz Bonchek na gwiazdach! I ze jak kiedys bedzie komus chcial wyswiadczyc niedzwiedzia przysluge, to go tam do niego wysle!
Nie musze chyba wam pisac, co sie nasluchalam! :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lis 19, 2010 9:10 am

Celtka NAJlepszy to moze byc zdobywca 1szego miejsca na mistrzostwach fryzjerskich, mi chodzi o to, że są fryzjerzy dobrzy, bardzo dobrzy, średni, przeciętni, kiepscy itd. ale jeśli ktoś mi pisze że jakiś tam fryzjer jest NAJlepszy to troszkę przesadza....Tak! może byc najlepszy dla tej konkretnej osoby ale nie dla ogółu społeczności. :roll:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

sob lis 20, 2010 12:40 am

bluebell pisze:moja kolezanka lata do fryzjerki i jest zadowolona, jak swinia w kartoflach, a ja patrze na nia i mysle, ja piernicze, dziewczyna musi jej nie lubic, skoro takie cos jej na lbie zostawia, i pewnie w dryga strone to tez dziala - ona pewnie patrzy na mnie z politowaniem, i mysli "biedna idiotka..."
Bardzo mi sie powyzszy cytat podoba, nie zamierzam polemizowac, moze jeszcze na jaka sygnaturke sie zmiesci :D . A pytanie mam takie: a ktos Joanna salon moze polecic?
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
SpiritX
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 18, 2010 1:28 pm

sob lis 20, 2010 11:25 am

Witam, jakiego (polskiego) fryzjera polecilibyście facetowi ktory po prostu chce się szybko i względnie tanio obciąć, bez zbędnych udziwnień, zwykłe "opitolenie" za pomocą maszynki :) ?
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob lis 20, 2010 4:06 pm

SpiritX
SpiritX pisze:Witam, jakiego (polskiego) fryzjera polecilibyście facetowi ktory po prostu chce się szybko i względnie tanio obciąć, bez zbędnych udziwnień, zwykłe "opitolenie" za pomocą maszynki :) ?
Jakikolwiek skoro nie masz żadnych wiekszych wymagań :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob lis 20, 2010 10:28 pm

Za pomoca maszynki sam sie mozesz `opytolic`. Ja nie bylem u fryzjera od polowy liceum (no moze raz, ale to na slub kolegi, bo chcialem troche zapuscic). Co 3 tygodnie obcinam sie maszynka. Zawsze kupuje jakis wypasiony model w argosie, przewaznie jak w okolicach swiat jest promocja. Wystarcza na 2-3 lata bez problemu. A wiesz co jjest najlepsze ? Obcinam sie sam, a po 3-4 strzyzeniach cena maszynki sie zwraca :)

Pozdr.
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob lis 20, 2010 10:29 pm

... i chcialem jeszcze dodac ze nie obcinam sie na zero, czy tam 2 mm. Zawsze to jest jakas fajna fryzurka (3-4cm) cieniowane

P.S. DLaczego dalej nie mozna edytowac wlasnych postow ?!
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

ndz lis 21, 2010 6:51 am

kosmyk i wieska do bani..nie polecam..ewa na london rd (choc jak strzygla u ciapaka to bylo oki..widocznie w piorka obrosla..no i ten profil na nk jak to sie stare babska bawią..porazka)tez nawet nie pogada a tnie od sztuki i ta gruba tam tez totalna olewka do klijenta tez nie polecam
SpiritX
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 18, 2010 1:28 pm

pn lis 22, 2010 12:25 pm

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, co do samodzielnego strzyżenia - nie wątpie że się to bardziej opłaca na dłuższą metę, pomyślę and tym ale jeszcze tym razem skorzystam z usług profesjonalistów :)
wars
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 26, 2007 12:05 am

czw lis 25, 2010 7:39 pm

Jimmy pisze:Celtka NAJlepszy to moze byc zdobywca 1szego miejsca na mistrzostwach fryzjerskich, mi chodzi o to, że są fryzjerzy dobrzy, bardzo dobrzy, średni, przeciętni, kiepscy itd. ale jeśli ktoś mi pisze że jakiś tam fryzjer jest NAJlepszy to troszkę przesadza....Tak! może byc najlepszy dla tej konkretnej osoby ale nie dla ogółu społeczności. :roll:
Jakich mistrzostwach? Makroregionu? Podkarpacia? Czy świata? Z 1szego miejsca mistrzostw fryzjerskich nie można wyłonić najlepszego dla ogółu społeczności...a jak kolejność dobrzy, bardzo dobrzy, średni itd...jest dla Ciebie prawidłowa to ja już nie mam pytań.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lis 26, 2010 8:44 am

wars pisze:
Jimmy pisze:Celtka NAJlepszy to moze byc zdobywca 1szego miejsca na mistrzostwach fryzjerskich, mi chodzi o to, że są fryzjerzy dobrzy, bardzo dobrzy, średni, przeciętni, kiepscy itd. ale jeśli ktoś mi pisze że jakiś tam fryzjer jest NAJlepszy to troszkę przesadza....Tak! może byc najlepszy dla tej konkretnej osoby ale nie dla ogółu społeczności. :roll:
Jakich mistrzostwach? Makroregionu? Podkarpacia? Czy świata? Z 1szego miejsca mistrzostw fryzjerskich nie można wyłonić najlepszego dla ogółu społeczności...a jak kolejność dobrzy, bardzo dobrzy, średni itd...jest dla Ciebie prawidłowa to ja już nie mam pytań.

pozdrawiam

Wars widzę że mamy zaległości ze szkoły podstawowej z czytania ze zrozumieniem :D następnym razem zanim napiszesz jakiegoś parcha to przeczytaj kilka postów wstecz, żebyś był w temacie, następnie zastanów się czy zrozumialeś temat oraz posty i wtedy bierz się za odpisywanie...
Pozdrawiam
wars
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 26, 2007 12:05 am

pt lis 26, 2010 1:16 pm

Takie słowo aronia pomylić z ironią...i to Ty jesteś absolutnie najlepszy! Mówisz że jest "dobra w swoim fachu", a skąd Ty to wiesz? Znasz się na fryzjerstwie, żeby określić kogoś dobry czy kiepski... Jeśli tak to zwracam honor. Dźimi widze że mamy zaległości ze szkoły podstawowej z czytania ze zrozumieniem następnym razem zanim napiszesz jakiegoś parcha to przeczytaj kilka postów wstecz, żebyś był w temacie, następnie zastanów się czy zrozumiałeś temat oraz posty i wtedy bierz się za odpisywanie. Ja zaległości nie mam z podstawówki bo do niej nie uczęszczałem. Tylko odpisz żebyś miał ostatnie zdanie.
pzdr
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lis 26, 2010 3:10 pm

wars pisze:Takie słowo aronia pomylić z ironią...i to Ty jesteś absolutnie najlepszy! Mówisz że jest "dobra w swoim fachu", a skąd Ty to wiesz? Znasz się na fryzjerstwie, żeby określić kogoś dobry czy kiepski... Jeśli tak to zwracam honor. Dźimi widze że mamy zaległości ze szkoły podstawowej z czytania ze zrozumieniem następnym razem zanim napiszesz jakiegoś parcha to przeczytaj kilka postów wstecz, żebyś był w temacie, następnie zastanów się czy zrozumiałeś temat oraz posty i wtedy bierz się za odpisywanie. Ja zaległości nie mam z podstawówki bo do niej nie uczęszczałem. Tylko odpisz żebyś miał ostatnie zdanie.
pzdr

Odpisuje wedle życzenia :mrgreen: Twoje posty nic nie wnoszą do tego tematu więc jeśli masz zamiar się po prostu wygadać to zadzwoń sobie do kogoś z rodziny, a jeśli masz zamiar wnieśc coś pożytecznego do dyskusji to pisz na temat!!!
A skąd wiem że jest dobra w swoim fachu? Nie wiem dlaczego zadawanie idiotycznych pytan przychodzi ludziom najlatwiej ale odpowiem ci, mianowicie korzystałem z jej usług i przekonałem sie na własnej głowie że jest dobra w tym co robi, i nie trzeba skończyc szkoły fryzjerkiej żeby to widzieć czy fryzjer jest dobry czy nie :mrgreen:
Pozdrawiam
wars
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 26, 2007 12:05 am

pt lis 26, 2010 3:56 pm

Nie zadzwonie. Zgoda?
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

sob lis 27, 2010 12:16 am

Ach chlopaki, jak milo sie czyta Wasza przeurocza wymiane zdan. :mrgreen:

To ja pozwole sobie nie wdawac sie wiecej w dyskusje dobry, lepszy czy najlepszy i czy dla jednostki, spolecznosci czy ludzkosci, aczkolwiek wracajac do tematu glownego zapytam - czy ktos trafil tu na fryzjera (jego narodowosc jest mi absolutnie obojetna, zeby nie bylo), ktory umialby DOBRZE obiac proste jak drut wlosy? Przez slowo dobrze rozumiem np. prosto scieta grzywke - nie wychapana, nie wycieniowana, tylko ladnie rowniutko scieta. Za przyklad mistrzowskiego obciecia grzywki uwazam np. grzywke Agnieszki Chylinskiej (wydanie obecne).

PS. Oczywiscie nikt nie musi sie w tej kwestii ze mna zgadzac, ale jesli zna fryzjera, ktory potrafi w ten sposob ciac PROSTE wlosy to ja bardzo poprosze o namiary.
Zablokowany