Nuty

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 20, 2010 8:21 pm

tak sobie wlasnie gralam na flecie i pomyslalam, ze moze jest ktos, kto ma nuty polskich piosenek, tzw. muzyka rozrywkowa. Ja dysponuje glownie nutami z muzyka klasyczna, ale i jakies ballady rockowe mam i latwe nutki z musicali, czy latynowskie. Moze moglibysmy sie powymieniac??? czekam na prawde z wielka nadzieja.
Aha, nutki, ktore posiadam sa na pianino, flet, akordeon chyba tez by sie znalazl i jedna calkiem gruba ksiazke na organy :)
No to muzycy laczmy sie :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
jarjar
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 12:34 pm

ndz wrz 26, 2010 12:43 pm

Hej Bluebell. Pewnie szperajac w sieci mozna znalezc niemalo nutek. A tak w ogole to grasz amatorsko czy profesjonalnie :) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych czynnym uprawianiem muzyki :)
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz wrz 26, 2010 1:03 pm

jarjar pisze:Hej Bluebell. Pewnie szperajac w sieci mozna znalezc niemalo nutek. A tak w ogole to grasz amatorsko czy profesjonalnie :) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych czynnym uprawianiem muzyki :)
tak, wiem :) oplacilam sobie nawet subskrypcje na amerykanskiej stronie, gdzie drukowalam nuty z muzyka powazna, na prawde swietna stronka. jednak ja mialam na mysli polska muzyke rozrywkowa, bo np. nigdzie nie mozna w sieci znalezc (ani za darmo, ani za pieniadze) muzyki Kazana.
Ja juz teraz gram tylko dla siebie i domownikow, z czego kot uwielbia najbardziej :) Ja gram na flecie poprzecznym, maz na pianinie i akordeonie. Poza tym gramy na wszelkich instrumentach brazylijskich typu berimbao, atabaqe (brazylijski beben), gitara itd. Oczywiscie dom jest pelny muzyki i spiewow w czasie Swiat :)
dzieki za ten odzew, pozdrawiam :0
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn wrz 27, 2010 4:45 pm

To moze nas uraczycie kiedys jakims rodzinnym graniem, z checia poslucham a moze i pospiewam razem z Wami :)...troszke bylam kiedys w temacie hehe :)
P.S Marzy mi sie taki wieczor koled jak dawniej w Polsce :) a to juz niedlugo ...
Obrazek
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn wrz 27, 2010 6:09 pm

ooooo to juz wiem gdzie moja rodzina spedzi swieta :)
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 27, 2010 9:44 pm

normalnie swietabez muzy i koled, to nie to samo :) ja lubie i nawet umie spiewac, ale grac i jednoczesnie spiewac, totroche trudno, bo flecistka jestm :D no i rozsmieszac flecistki tez nie mozna :)
teraz przywiezlismy wreszcie z Polski meza akordeon, ulubiony moj instrument, wielodzwiekowy - cudo! Jak maz zagra, to mi ciary po calym ciele lataja - normalnie chce sie powiedziec, ze zaciarowana jestem :D
w sumie na ten akordeon, to on mnie chyba poderwal w szkole muzycznej hehehehehe
ale co my tu bedziemy jakies takie wywlekac :oops:
juz za miesiac znowu zaczynamy cwiczenie koled, juz sie doczekac nie moge...
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Gorzka
Gość
Posty: 19
Rejestracja: wt sty 19, 2010 12:21 am

czw wrz 30, 2010 11:44 pm

Masz racje Bluebell.Swiat bez muzy nie ma sensu!!!! Muzyka to zloty srodek na wszystko (prawie). W wielu sytuacjach tylko muza mi pomogla. A swieta bez koled - to nie swieta.
Bluebell, Ty i Twoj maz, jako specjalisci w tej dziedzinie (widac, ze z dusza) rozsiewajcie, prosze, dobra muze wsrod nas, zebysmy nie zarosli chwastami. Ja i moj maz mozemy Was czasem wspierac na wlasnorecznie wystruganych "marakesach" z kokosa, moze odrobinke na gitarze, no i troszeczke w "chorkach".

Mnie tez chyba moj poderwal na gitare, ale zapal do grania mu sie skonczyl.
dreath
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pn lip 23, 2007 11:27 pm
Lokalizacja: southampton

śr paź 06, 2010 3:07 pm

Witaj Bluebell mam taka propozycje moze nie swiateczna ale co Ty i malzonek byscie powiedzieli na krotki wystep 30 pazdziernika z innymi muzykami oczywiscie taki wieczor poezji spiewanej i bardzo liryczny mozna powiedziec przed zaduszkowy POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 07, 2010 9:52 pm

dreath pisze:Witaj Bluebell mam taka propozycje moze nie swiateczna ale co Ty i malzonek byscie powiedzieli na krotki wystep 30 pazdziernika z innymi muzykami oczywiscie taki wieczor poezji spiewanej i bardzo liryczny mozna powiedziec przed zaduszkowy POZDRAWIAM
krotki?? dlaczego krotki?? :D
a tak serio, to fajna propozycja, ale dziekujemy :)
pozdrawiam
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
jarjar
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 12:34 pm

wt paź 12, 2010 7:41 am

Dreath, a co to za impreza sie szykuje? Moze jakies blizsze informacje, please?!
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

wt paź 12, 2010 5:06 pm

Pamietam,ze jeszcze w Polsce bylam na Zaduszkach Jazzowych , sama tez bylam pare razy wspolorganizatorem takich zaduszek i wieczorow poezji, swietny pomysl i swietna sprawa, takie zatrzymanie sie i chwila refleksji, nie wspomne o przypomnieniu paru swietnych muzycznych postaci.
Jestem jak najbardziej ZA, moze pogadamy o tym cos wiecej w najblizsza sobote.
Obrazek
ODPOWIEDZ