Grzybobranie...

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 13, 2010 6:03 pm

Czy ktos wie, gdzie w okolicach Southampton jezdzi sie na grzyby??? Tylko nie mowcie, ze New Forest, bo to calkiem spora okolica :) Ludzie sie chwala, zdjecia wystawiaja na Naszej-Klasie, ale jak zapytam wprost, to wody w usta nabieraja i nie chca powiedziec. Moze boja sie, ze im wyzbieramy, czy jak :roll:
Do New Forest jezdzimy dosc czesto w celach raczej relaksacyjnych, ale szczerze, to oprocz konikow (Pony, nie polnych), kilku krow i calkiem sympatycznych oslow, grzybow nigdy na oczy nie widzialam :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn wrz 13, 2010 6:10 pm

Teraz był niezły wysiew prawdziwków w NF. Grzyby są wszędzie, wystarczy poszukać :)
Nikt nie będzie przecież pokazywał na mapie gdzie znalazł grzyby, bo wszyscy się zleca ;)
I nie żartuję, one są wszędzie, ja znalazłam co najmniej 8 miejsc w średnicy 10 mil.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 13, 2010 6:25 pm

Ewelina pisze:Teraz był niezły wysiew prawdziwków w NF. Grzyby są wszędzie, wystarczy poszukać :)
Nikt nie będzie przecież pokazywał na mapie gdzie znalazł grzyby, bo wszyscy się zleca ;)
I nie żartuję, one są wszędzie, ja znalazłam co najmniej 8 miejsc w średnicy 10 mil.
mapy nie potrzebuje, bo i tak jej czytac nie potrafie - typowo zenski mozg mam niestety :D
10 mil...czyli tak na moj calkiem zenski mozg to bedzie jakies 16 km... niezle nogi masz :wink:
mnie chodzilo bardziej o wskazowke typu janosikowego: za mosteckiem bedzie zagajnicek, za zeckom kladecka, za kladeckom mala gorecka i za tom goreckom som gzybki :D
ale coz dzieki , kupie sobie dobre adidasy ze sznurowkami i obejde ten New Forest :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn wrz 13, 2010 6:57 pm

Za mosteckiem zacyna sie niu forescik i tamze panienko som same pikne gzybki ktorych zadna dusycka nie zbiera bo chodzom uone na piechotke, bo maiom tak duzo robackow.
Polacom zatem sklepicek z puolskimi gzybkami co by gzybki znalezione nie pacyly na Ciebie slicniutka malymi uockami.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 13, 2010 7:09 pm

Natenczas pisze:Za mosteckiem zacyna sie niu forescik i tamze panienko som same pikne gzybki ktorych zadna dusycka nie zbiera bo chodzom uone na piechotke, bo maiom tak duzo robackow.
Polacom zatem sklepicek z puolskimi gzybkami co by gzybki znalezione nie pacyly na Ciebie slicniutka malymi uockami.
o, to mnie sie podoba :D wreszcie konkretna odpowiedz :)
gzybki i lowsem, ale robacki to nie, bo ja jestem wegetarianka i sycko, co mialo ouocka, rodzine, psyjaciol i plany na psyslosc nie jadom, no chyba ze to swinka jest, ale robackow nie! :lol:
pozdrawiam janosika i gromade hej!
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn wrz 13, 2010 10:08 pm

Zawse mozes sprobowac uosusyc. Moze cosik z tego wyjdzie, a racej nie wyjdzie. Hej.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn wrz 13, 2010 10:16 pm

Natenczas pisze:Zawse mozes sprobowac uosusyc. Moze cosik z tego wyjdzie, a racej nie wyjdzie. Hej.
sycko uosusyc coby na i barscyk i bigosik bylo hej :D
ale adidaskow zem se nie kupila, w klapkach biegac po potockach i ksackach nie bedem, bo by mi klescyki powlazily w dziurki hej :D ano racej nic z tego nie bedzie :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn wrz 13, 2010 11:35 pm

oj tam zaraz 16 km, niu forestsame drzewa nie ciągnie się 16 km, trzeba dojechać od zagajnika do zagajnika.


Ano z robakami niektóre, a co myślicie ze w sklepie to bez robaków byly suszone ? :mrgreen:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 14, 2010 11:07 am

Ewelina pisze:oj tam zaraz 16 km, niu forestsame drzewa nie ciągnie się 16 km, trzeba dojechać od zagajnika do zagajnika.


Ano z robakami niektóre, a co myślicie ze w sklepie to bez robaków byly suszone ? :mrgreen:
no ja mysle, ze z robakiem, ale ja ich nie widzialam, wiec nie bede wiedziala co jem hahahaha
a tak na powaznie, to wlasnie dostalam smsa od rodzicow, ze nazbierali 2 wielgachne kosze i teraz susza i w occie robia i na sosik, wiec pewnie mi podesla, coby na barscyk bylo i uska wigilijne bylo :)
dziekujem wam piknie :D
a do zagajnika se pojadem, bo tam fajnie i bez grzybkow :) pobiegac mozna, powisiec na drzewie, albo po prostu na polance polezec, a jakby sie przy okazji grzybek trafil, to czemu nie :) poinformuje, jak cos znajde :)
milego dnia
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

wt wrz 14, 2010 8:14 pm

Chwilecke, chwilecke...
Chyba nie gadamy o takich fikusnych gzybkach z lasecku, co robiom cuowieckowi z glowy Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...?
Hoist the colours.
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

wt wrz 14, 2010 8:14 pm

zapomnialem dodac: hej
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 14, 2010 9:58 pm

Natenczas pisze:Chwilecke, chwilecke...
Chyba nie gadamy o takich fikusnych gzybkach z lasecku, co robiom cuowieckowi z glowy Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...?
ha ha ha ha calkiem fajny masz akcent, normalnie stary brazylijczyk :D
zum zum zum capoeira mata um, to robia iine gzybki, nie na jednej nozce, ale na dwoch, jak na zaluonconym uobrazecku :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 14, 2010 9:59 pm

Natenczas pisze:zapomnialem dodac: hej
oj, ja tez zaponialam:
no to hej!
teroski lepij :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

wt wrz 14, 2010 10:28 pm

Jakzem spostrzegl ten Twoj uobrazecek to jakosik,
psypomnial mi sie po gzybkach Janosik.
Piknie wiecur cauy tancowal,
a rano boli guowa.

W murowanej piwnicy,
Susa gzybki zbujnicy,
A ze takze pija rum,
to se tancom Zum Zum Um, hej.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

wt wrz 14, 2010 10:36 pm

Natenczas pisze:Jakzem spostrzegl ten Twoj uobrazecek to jakosik,
psypomnial mi sie po gzybkach Janosik.
Piknie wiecur cauy tancowal,
a rano boli guowa.

W murowanej piwnicy,
Susa gzybki zbujnicy,
A ze takze pija rum,
to se tancom Zum Zum Um, hej.
kruca bomba ale piknie :D
no piknie ci dziekujem za te piosnecke, pikna ona ci pikna, a zem siem wzrusyla :D
ale co tam rycec pseca nie bedem, tylko z psytupem chlopaki:
tancuj tancuj tup tup tup, chleptaj winko, potem rum
a na koniec zum zum zum 8)
hej !
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ