Innowacje w biznesie?

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
dajmond
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw lip 06, 2017 2:44 pm

czw kwie 04, 2019 4:33 pm

ja prowadze małą firmę więc powoli zmiany wchodzą, ale ostatnio sobie przejrzałem cennik internetu i w UPC świetną ofertę na mega szybki internet dorwałem. Kurde, teraz to rachu ciachu i się wszystko ładuje. Niby mała zmiana a jednak dużo daje
strazakmario
Nowicjusz
Posty: 84
Rejestracja: pt paź 05, 2018 1:19 pm

pt kwie 19, 2019 5:16 pm

Tematem godnym zainteresowania będzie z pewnością także oprogramowanie. To dobrze dobrane do branży, jak i potrzeb danego przedsiębiorstwa pozytywnie wpłynie na jego funkcjonowanie. Obecnie takie rozwiązania stosowane są w wielu różnych branżach, nawet w medycznej. Tam często można spotkać program Medchart, który daje naprawdę wiele usprawnień w codziennej pracy zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Tutaj https://medchart.pl/bezpieczenstwo znajdziesz informacje na jego temat. Ważne jest również to, że wszystko zgodne jest z aktualnymi przepisami RODO.
pukla
Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pn kwie 15, 2019 6:09 pm

śr cze 26, 2019 8:08 pm

Jesli już mowa o innowacjach w biznesie to polecam firmę https://lean-tech.pl/ specjalizują się w rozwiązywaniu problemów z dziedziny systemów transportu wewnętrznego. A także w projekt logistyczny z zakresu intralogistyki czy układnic magazynowych, oraz w dostarczaniu całych liniach produkcyjnych i montażowych. Oferta firmy jest dedykowana takim branżom jak: automotive, RTV/AGD, produkcja opakowań, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny i drzewny, magazyny logistyczne, przemysł budowlany.
Mietek33
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2018 2:21 pm

wt lip 16, 2019 5:43 pm

Oczywiście warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Przede wszystkim każda firma szuka oszczędności dlatego warto unowocześniać firme tak, aby w przyszłości zoptymalizować koszty. Jeśli prowadzicie biznes związany z przemysłem to rozważcie dostosowanie układów pomiarowo-rozliczeniowych do zasady TPA . Pomocą w przebudowie układów zajmuje się firma Salwis http://salwis.pl/dostosowanie-do-zasady-tpa/ . To specjaliści, dzięki pomocy których będziecie mogli znacznie zmniejszyć rachunki za pobór energii elektrycznej. Na stronie firmy znajdziecie więcej szczegółów dotyczących ich usług.
pukla
Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pn kwie 15, 2019 6:09 pm

śr paź 09, 2019 8:18 am

Koleżanka tez myśli o innowacjach w swoim biznesie. Prowadzi eko gospodarstwo. Teraz jest duzy popyt na owoce i warzywa bio. Na razie doszkala się na https://ar.agro.pl To taki blog który ma charakter doradczy, zawiera przydatne informacje, głównie filmiki, które w ciekawy sposób przekazują wiedzę pomagając osobom interesującym się rolnictwem być na topie z wszystkimi nowinkami.
viiki
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 22, 2019 8:49 am

wt paź 22, 2019 8:54 am

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach istnieje naprawdę wiele rozwiązań, więc warto się nimi zainteresować. Na https://sidgroup.pl/aktualnosci/sap-now-2019 czytałam ostatnio o genialnej opcji, która jest w stanie naprawdę dużo ułatwić. Takie innowacje są w naprawdę ostatnio bardzo modne.
ODPOWIEDZ