Pokój do wynajęcia!

Jak wynająć/kupić mieszkanko
ODPOWIEDZ
Murkliwy-Dzien
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 13, 2014 4:29 pm
Lokalizacja: Southampton

sob lis 01, 2014 7:53 pm

Zwalnia nam się pokój na chacie, potrzebujemy lokatora. Prawie w samym centrum Southampton, w okolicy parków. W pizdu sklepów dookoła wszystko w klimacie miulti-culti - Polacy, murzyni, ciapaci terroryści, kościół, średniowieczny rynek warzywny, prostytutki, przychodnia. Dom jest duży, z dużym salonem. dwie łazienki, dwa pietra, bardzo dobrze ogrzewany i czysty. Dwa balkony i ogródek. Mieszkam ja Alicja, Marta i jedna spoko laska. Jednakowoż,musi to być osoba na poziomie, której można zaufać i na której słowie można polegać, tak więc świnkom Piggy, dziewojom które nie wiedzą na jakim kontynencie żyją, pijaczkom, cwaniaczkom, ciułaczom i krętaczom, religijnie nawiedzonym i innym wytworom rdzennej polskości mówimy NIE. Dla pozostałych więcej info na priv.
HappyMe
Gość
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 9:54 pm

śr lis 12, 2014 4:01 pm

Drogie dziewczyny

:twisted:Chcialam tylko napisac,ze przy tak'orginalnym'ogloszeniu Gdbybym tylko miala sie wyprowadzac z mojego obecnego lokum i szukac pokoju, to bym sie do was wprowadziala napewno 8) :D :mrgreen:

Pozdrawiam :mrgreen:
igdo
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:21 pm
Kontakt:

wt lis 18, 2014 1:24 pm

popieram powyższa wypowiedź. Tak samo uważam
martynaknotek
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 19, 2014 5:10 pm

śr sty 28, 2015 4:02 pm

Murkliwy-Dzien pisze:Mieszkam ja Alicja, Marta i jedna spoko laska.
Czyli reszta nie jest spoko:D?
Dziś dla Pań polecana ręcznie robiona biżuteria a dla Panów głośniki bluetooth
Harad
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 07, 2015 7:06 pm

sob lis 07, 2015 7:13 pm

Dość ciekawa prezentacja ogłoszenia, a jesli chodzi o ogłoszenie to w jakiej cenie jest pokój ? przeprowadzam się i szuka lokum
takisobie
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pn gru 07, 2015 8:29 pm

wt gru 08, 2015 12:52 pm

Bardzo ciekawe ogłoszenie pewnie trafi do grona młodzieży, ciekawy opis jak będę potrzebował pokój do wynajęcia albo ktoś z znajomych na pewno dam znać.
Arkadiusz1
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 08, 2018 1:25 pm

sob mar 28, 2020 4:04 pm

Nad czym się tu zastanawiać? Grunt to znaleźć takie miejsce, któe będzie dla Was zdecydowanie najciekawsze i najprzyjemniejsze. Wiem, że bardzo często sprawdza się ostatnio postarzanie drewna, więc może będzie to ciekawym kierunkiem i dla Was.
ODPOWIEDZ