Pokój w Portsmouth + możliwości pracy

Jak wynająć/kupić mieszkanko
ODPOWIEDZ
senderos44
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 05, 2012 1:42 pm

ndz sie 05, 2012 2:19 pm

Witajcie,
Mój pierwszy post na tym forum, ciekawe czy ostatni ;)
Kupiłem bilet na wyspy, w najbliższym czasie przybywam do Portsmouth. Jak już zdążyłem poczytać w sieci, forum dedykowane tamtemu miastu nie istnieje. Chciałem Was zapytać o zdanie/poradę - czy orientujecie się w sprawie warunków mieszkaniowych w Portsmouth? Czy bez referencji i pracy mam szansę wynająć pokój? Jaka cena jest obecnie standardową akceptowalną?
Druga kwestia - praca. Oczywiście ilu ludzi tyle opinii, ale może słyszeliście coś odnośnie tamtego rynku pracy? Na początek, żeby się utrzymać, interesowałaby mnie pewnie każda stała praca dająca gwarancje zarobienia na wydatki. Raczej agencje czy Job Centre? A może chodzić od miejsca do miejsca?
Trochę o mnie: pierwszy raz przymierzam sie do wyjazdu. Ukończyłem studia z finansów co podejrzewam dużego znaczenia mieć nie będzie (a może się mylę?). Mam roczne doświadczenie w menedżerce, pracowałem w hostelu (własny biznes). Mój poziom angielskiego okresliłbym jako zaawansowany, ale do fluent mi jeszcze daleko. Jestem przekonany że tutaj szybko jestem w stanie sporo nadgonić.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
RoseanLob
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 09, 2015 8:20 pm
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

wt sty 20, 2015 1:53 pm

interesuja mnie podwojny pokoj. jesli pani ogloszenie jest jeszcze aktualne bardzo prosze o kontakt telefoniczny 07511680528

---------------------------------------
wiec o moich fascynacjach terapia psicologica para ninos, terapia si ambasada amerykanska w warszawie
moje www
terapia si warszawa nfz, terapia si warszawa opinie
ODPOWIEDZ